r57 bypass shell

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

v0ld3m0rt1s

Yeni üye
25 Haz 2009
19
0
Arkadaşlar bana çok acil r57 bypass shell gerekiyor versiyon 1.40 veya daha üstü arıyorum..Karşılığında gerçekten ciddi boyutlarda sorun çıkartan C diliyle yazılmış D-dos exploiti vereceğim...

İlgilenen arkadaşlar PM den ulaşabilirler...

v0ld3m0rt1s

Yeni üye
25 Haz 2009
19
0
kardeş yardım istemek için yardım istemeyi bilmek gerekir. buradaki arkadaşlar yardımı sadece yardım etmek için yaparlar ve karşılığı sadece teşekkürdür.

Eh epeydir cevap yazan yoktu.bende böyle birşeye başvurdum.Sonuçta o tür shellerin bulunması çok zor genelde özel olarak r57'ler editlenip bypasslı hale getiriliyor.her emeğin bir karşılığı vardır mantığı :)

Hiç kimsede yok mu arakadşlar ya ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.