RAPHAEL2 Otomatik site Hack ile gelebilir!/Duyuru

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,711
11
rm -rf /
Öncelikle merhaba, daha önce bir kaç hack tool yazıp paylaştığım raphael projesini biliyorsunuzdur. Ar-Ge özel Raphael2 dev yeniliklerle çok yakında geliyor...

Neler yeni:

[+]Tamamen open-source exploit desteği
[+]Bütün tool'larda performans iyileştirmeleri
[+]DdoSser ve çok daha gelişmiş sniffer!
[+]Yepyeni bir grafiksel arayüz
[+]Çoğu hack tool'a multi-threading
[+]Tek butonla site hack!
[+] Tabii ki tamamen türk yapımı ve open source

Kullanıcılar için yepyeni bir grafiksel arayüzle gelecek olan RAPHAEL kullanıcıların tek butona basmasıyla bütün işlemleri içeride kendisi yapacak ve hacklenmiş bir site url'si atacak.Bugün ben RAPHAEL ile kullanıcılara aynı zamanda yeni bir mantık aşılamak istiyorum, sistemin arkasını merak etme mantığı. Bu yüzden open source ve satır satır açıklamalı gelecek olan raphael'in arka planda neler yaptığını anlayabileceksiniz. Beklemede kalın..

Ayberk25

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
436
9
c:/
Hocam kodlarınız çalınmasın diye kodlarını gizleyecekmisiniz python programları idle de açıp kendim anlamaya çalışıyorumda

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,711
11
rm -rf /

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.