rapid den dosya indiremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
arkadaşlar rapidden dosya indirirken resimde verilen güvenlik kodu 6 haneli ama kodu yazacağımız kısım 4 haneli ne olacak şimdi ? yardımcı olursanız sevinirim

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
sen oraya kedilerin bulunduğu sayı yada harfleri girceksin 4 karakter köpekleri değil kedileri tmm mı yada sayfayı 3 yada4 kere yenile 4 harfli karakterler gelir

Son düzenleme:

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
aynen ama bazen onuda kabul etmiyor bu o sitenin aç gözlüolmasından üçretsiz kullanan kullanıcıları ücretli yani gold üye olması için bir yıldırma politikası bu konu ,le bir konu arkadaşımızn biri açmıştı ....
umarım bundan sonda link veren arkadaşlar bunu dikkate alır ..

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
ilginiz için teşşekür ederim arkadaşlar. sağ olun var olun. önümüzdeki günler güzel paylaşımlarla geleceğim hazır olun ;)

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
1----Türk yapımı saat programı "konuşan saat" 1 mb civarında, rar. dosyasını açıp kurulum dosyasını tıklayınca başka hiçbir işlem yapmadan kuruluyor. sizin belirleiğiniz aralıklarla size saati söylüyor. bundan başka sizinle konuşuyor. tabi yalaka versiyonu, dindar versiyonu, sinirli versiyonu, aşık versiyonu, eşcinsel versiyonu gibi versiyonları var. yalaka saat size sürekli yalakalık yapıyor. çok şeker bişey. dindar saati bilgisayar başında çok zaman geçiren herkese tavsiye ederim sizi dindar biri yapmak istiyor. sinirli versiyonu sürekli size kızıyor. sarhoş versiyonu size içmeye, alem yapmaya davet ediyor..... bu programların yapımcılarının siteleri şuan kullanımda olmadığı için ve benim rapid'e dosya yüklemekten anlamadığım için dosyaları msn den yollamak bana daha kolay geliyor.

2---dream akvaryum çok güzel bir akvaryum programı balıklar o kadar gerçekçi ki... su sesi felan insanı oldukça rahatlatıyor. herkesin beğeneceğinden eminim. msn den gönderebilirim.

3--- xp niz vista gibi olsun ! ben kullanıyorum çok şık bir madifiye yazılımı sistemi hiç kasmıyor. daha önceki kullandığım modifiye program çok kasıyordu ama bu hiç kasmıyor görünümü de kristal. msn den yollayabilirim.

4---- don'n panic adlı program herkese tavsiye ederim. mesela msn de biriyle yazışıyorsunuz ama özel birisi. tam o sırada yanınıza biri geldi tabiki özel yazışmalarınızın başkların tarafından görünmesini istemezsiniz. yada özel bir siteye girdiniz felan aniden odaya biri girer mecburen sayfaları kapatmak zorunda kalırsınız. dont panic adlı programı kurun, sonra ctrl+space tuşuna basın ekran tertemiz olsun. sonra ctrl+backspace tuşuna basın ekrandaki pencereler geri gelsin. msn den yollayabilirim.

4--- folder guard kalasör kilitleme programı istediğiniz klasörü program yardımı ile kilitleyin sizden başkası o klasöre yada klasörlere giremesin. klasörü tıklayınca ekrana şifreyi giriniz diye pencere gelir şifre doğru girilirse klasör açlır... msn den yollayabilirim.

5--- masaüstünde oyuncak araba kullanmak istermisiniz ? çok şirin bir program. kurduktan sonra masaüstündeki simgesine tıklayın ve masaüstünüzde sağ-sol-yukarı-aşağı ok tuşları ile uzaktan kumandalı araba gibi araba kullanın. s tuşundan çalıştırılır-stop ettirilir. h tuşu korna.... msn den yollayabilirim.

6- site indirme programı mesela bir siteye girdiniz o siteyi beğendiniz ama sürekli internet bağlantınız yok ise bu program vasıtasıyla siteyi indirin :) ve internet olmasada sitede sınırsız gezinin. ben şahsen kullanıyorum. isteyen olursa kullanımına da yardımcı olurum, msn den programı yollayabilirim.

7- masaüstünüze 3 boyutlu not yapıştırmak istermisiniz ? programın simgesine çift tıklayın masaüstüne renkli, şirin bir kağıt atar. şimdi bu kağıda çift tıklayın ve istediğiniz notu yazın. yapacaklarınızı unutmayın. program çok şık. arkadaşlarınıza felan hava atarsınız :)

bunlar gibi paylaşımlarda bulunabilirim. gönül isterki rapid'e dosya yüklemeyi biri bana resimli olarak anlatsında rapidden tüm arşivimi yollayım taşıma su ile değirmen dönmüyor :)

[email protected] ekleyin beni msn den yollayım

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
bunlar gibi paylaşımlarda bulunabilirim. gönül isterki rapid'e dosya yüklemeyi biri bana resimli olarak anlatsında rapidden tüm arşivimi yollayım taşıma su ile değirmen dönmüyor :)

demişsin ama değirmene kimse suyu getirmes arayıp kendin bulacaksın ;)

rsimli anlatım için tıkla

hadi bakalım görelim paylaşımları :)

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
Rapidshare’de Free olarak dosya indirme sisteminde değişiklik oldu. Bazı arkadaşlarımızın dediği gibi 6-7 tane rakam ve harf gözüküyor ama kutu en fazla 4 harf alıyor. Linke tıkladıktan sonra malum sayfaya geldiğinizde gördüğünüz rakamlar ve harflerin üzerinde kedi resmi olanları kutucuğa yazacaksınız, üzerinde kedi olmayanları yazmayın..

Alıntıdır..

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
rapid sorununu tutsak_kacak kardeşimin bir tavsiyesi ile çözdüm. önce dosyayı indiriyoruz, ikinci dosyayı indirmek için üyelik istiyor yada sınırlama getiriyor. bizde hemen
1-)modemin elektrik (adaptör) fişini çekiyoruz ve 20 sn bekliyoruz.
2-) fişi tekrar takıyoruz, modem açılınca (benimki 30 sn de tamamen kullanılabilir hale gelmiş oluyor) rapid linkine tıklıyoruz ve indirme işlemine sorunsuz devam ediyoruz. işin ilginç yanı böyle yaptığımda güvenlik kodu dahi istemedi :)

tutsak_kacak kardeşime sonsuz teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.