rar la ilgili bir soru yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nino79

Yeni üye
17 Mar 2007
3
0
netten bir miktar rarlı dosya indirdim fakat devamını indiremedim
eksik kalan bu rarlı dosyaları nasıl açabilirim bilen varmı
bi çok yol denedim lakin berecemedim yada olmuyor (bu dosya bir filmdir. winrarın sfx modülüyle bölümlenmiş) yardımı olanlara tşklr.

nester_14

Yeni üye
8 Eki 2007
11
1
arkadasım bunlar part part oldugu ıcın tum partlar olmadan bır yere yada kendı baslarına cıkartma yapamazzsın sen en ıyısı devamını bulmaya bak ..saygılar..:D

nino79

Yeni üye
17 Mar 2007
3
0
yaw arkadaşlar cevaplar için saolun
lakin bi ftp sunucusundan indiriyordum
o da kapattı mı çöktü mü ne olduysa oldu dahasını indiremedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.