Rar Şifre Kırıcı V0.1 --->> [ İÇERDE ]

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
İyi günler arkadaşlar.
Sizin için bomba gibi bir programla daha karşınızdayım.

Programın Adı: AntiRar V0.1
Programın Amacı: Rar şifrelerini kırmak.

Arkadaşlar program ilk versiyon olduğu için hem biraz yavaş hem de tek bir çeşit Rar'ın şifresini kırıyor. Peki bu Rar hangi rar?

Bu Rar içerisindeki dosyaların adını göremediğiniz Yani rar şifrelenirken Dosya isimlerini şifrele denerek şifrelenen Rar. İleriki versiyonlarında diğer Rarlarında şifrelerini kırarrak tek bir program altında birleştiricem. Çok uzak değil.

Aşşağıdaki resime bakarak görebilirsiniz:

5760bb0eba5742f0b4b83dc91368fe56.png

Arkadaşlar programın arayüzünden size bir görüntü sunmak istiyorum:

a91a0a80812546338af5b61f4cd75e19.png

Sizin için bir de video hazırladım çalıştığını göstermek için buyrun kullanmadan önce ona da bakın:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WskQRMPkgM8&feature=youtu.be[/ame]​

Ayrıca bu programın zip şifre kırıcıdan farkı çöp dosyası oluşturmaması. Evet yanlış okumadınız arkadaşlar artık çöp dosyası oluşturmuyor. Zip şifre kırıcı programını bilmeyen arkadaşlar için aşşağıda zip şifre kırıcının linkini de vermek istiyorum:

http://www.turkhackteam.org/c-j-vb-net-net-dilleri/1501707-zip-sifre-kirici-v0-2-icerde.html

Ayrıca yazdığım diğer programları da görebilmeniz için şu adrese bakınız arkadaşlar. içerisinde C# ile yazılmış bir çok program ve kodları var.

http://www.turkhackteam.org/c-j-vb-...-program-arsivim-indirin-kullanin-icerde.html

-------------------------------------------------------------------------------

Rar Şifre Kırıcı İnidirme Linki:
TIKLAKARDEŞ
Rar Şifresi: System36

Crypt Edilmiş Hali Virüs total:
TIKLABİLADER

Crypt Edilmişmemiş Hali Virüs total:
TIKLABİLADER

Programın yazım dili: Visual Studio C# Express 2010. Kodlara bakmaya çalışmayın.
Program Ar-Ge Tim Lideri KeyLo99 Tarafından İncelendi ve Temiz Olduğuna karar verildi.
Yani içerisinde hiç bir zararlı kodu bırak taneciği bile yok Güvenle indirip kullanabilirsiniz.

Tepinize tekrar iyi günler dilerim
Teşekkür etmeyi unutmayın.

.

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
Türkçe karakter denemesi filan çok iyi. Ama yavaş. Daha hızlı olsa süper olurdu.

Daha hızlısı üzerinde çalışıyorum yeni program bundan x20 kat daha hızlı olacak şekilde tasarlıyorum. tabi bilgisayar performansı da çok önemli.

Son düzenleme:

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,494
1
Ğ‚¬ºÙ
Bütün harfleri ve kelimeleri denemesi çok güzel bir özelliği

Timer ile yapıyorsun galiba

Timeri hızlandırırsan çok iyi olurdu

Başarıların devamını diliyorum

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
Bütün harfleri ve kelimeleri denemesi çok güzel bir özelliği

Timer ile yapıyorsun galiba

Timeri hızlandırırsan çok iyi olurdu

Başarıların devamını diliyorum

Timer değil Thread kullanıyorum tek thread ile olabilecek en hızlı şekilde şu an.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Windows Defender Direk sildi ellerine sağlık bunun nedeni nedir crackli bir program olduğu için mi defenderi kapatıp tekrar denicem olmazsa

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
Windows Defender Direk sildi ellerine sağlık bunun nedeni nedir crackli bir program olduğu için mi defenderi kapatıp tekrar denicem olmazsa

hayır crack'li bir program değil kendi yazdığım program. demek ki windows programı zararlı yazılımlar listesine almış ama en ufak bir zararı yokdur. (şifre kırmak dışında)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.