Rar Zip dosyalarının şifrelerini bulmak Program Anlatım Çok basit

Michael Pers

Kıdemli Üye
4 Ara 2007
3,986
43
Bursa
Arkadaşlar BURDA ( http://www.elcomsoft.com/download/archpr.zip) vermiş olduğum program ile bilmediğiniz veya unuttuğunuz Rar Zip şifrelerini bu program ile çok basit şekilde bulabilirsiniz.

Program çok basit Öncelikle programı açıyoruz daha sonra open yazan yerden şifreli rar ve zip dosyasını seçiyoruz.

Ben size sadece basit şekilde şifre bulmayı anlatıyorum programı kurcalayarak daha yeni şeylerde bulabilirsiniz.

Bundan sonra ise altta bir çok menü var ordan en baştaki range menüsü seçili iken altta

All Cap Latin (A-Z) Yani A da Z ye sadece büyük harfleri tarasın
All Small Latin (a-z) Yani a dan z ye sadece küçük harfleri tarasın
All Digits (0-9) sadece rakamları tarasın
All Special Symbols (@&+) vb sembolleri sadece tarasın
Space - sadece boşluklu şifreleri arasın vs vs.

Yanlız arkadaşlar bunlardan mutlaka 3 tanesini seçmek zorundayız yoksa ben tarama yapamadım o yüzden 3 ünü seçiyoruz.
Daha sonra yukarıda Start düğmesine basarak taramayı başlatıyoruz.

Şifre bulması şifrenin uzunluğuna göre uzun veya kısa sürebiliyor ancak mutlaka bekleyin şifreyi buluyor.

Şifreyi bulduğunda ise önünüze küçük bir pencere açılıyor ve burda

Total Password - Yani kaç tane şifre denendi
Total Time - Tarama Ne kadar sürede bitti
Password for this file - BURDADA BULDUĞU ŞİFREYİ SİZE SÖYLÜYOR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.