Zararlı Yazılım Rat yazmak için gerekli program dilleri nelerdir ?

AVOID

Yeni üye
15 Eyl 2023
3
0
selam ben hiç bi yazılım dili bilmiyorum ve bi yazılım dili öğrenip 1 sene kendimi geliştirdikten sonra rat yazmak istiyorum. hangi dili öğrenmeliyim yada 1 sene yetmezmi bu iş için

mtzx

Üye
26 Mar 2023
143
1
86
Anka Alevlenecek!
Rat yazmak seni geliştirir evet fakat rat yazmaktan daha önemlisi onu FUD etmektir. Yani sistemler tarafından yakalanmaması gerekmekte.

Ratı oluşturabileceğin toollar mevcut TheFatRat gibi, ama FUD işi profesyonellik ister, sadece rat ilede başlanmaz, öncelikle hacking alanında kendini geliştirmelisin, Kali Linux'u problemsiz kullanabilmelisin.

AVOID

Yeni üye
15 Eyl 2023
3
0
Rat yazmak seni geliştirir evet fakat rat yazmaktan daha önemlisi onu FUD etmektir. Yani sistemler tarafından yakalanmaması gerekmekte.

Ratı oluşturabileceğin toollar mevcut TheFatRat gibi, ama FUD işi profesyonellik ister, sadece rat ilede başlanmaz, öncelikle hacking alanında kendini geliştirmelisin, Kali Linux'u problemsiz kullanabilmelisin.
abi ben yazılımcı olcam zaten ama öyle bi rat yazmak gibi hayalimde var sadece dil öğrenerek rat yazılmazmı
darkcomet gibi bişey yazmak istiyorum

B

BlweDeSouza

Ziyaretçi
Selam, rat'ı python dilinde, c# dilinde, c dilinde yazabilirsiniz. Lakin, yazdığınız bu rat'ı nasıl gizleyebileceğinizi de öğrenmelisiniz, bunun adı'da fud oluyor. Fud yapmak içinde güzel bir yazılım dili bilgisine sahip olmanız gerekmekte. Gizlemekten kastığım, sizin rat içerisine satır olarak yazdığınız kodları virus defender programı virus olarak algılar, ve kurban ratlanamaz, kötü amaçlı olduğu için defender'dan geçmez, siz bu kötü amaçlı yazılımları iyi niyet ile entegre etmelisiniz, bunun adı da fud oluyor.

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
9
57
Siyah Sancak
abi ben yazılımcı olcam zaten ama öyle bi rat yazmak gibi hayalimde var sadece dil öğrenerek rat yazılmazmı
darkcomet gibi bişey yazmak istiyorum
RAT'ı her türlü ne ile olursa olsun yazarsın. Ama yediremezsin. mtzx hocam da bundan bahsediyor.

RAT oluşturup hedefe atarsın fakat virüs programı, windows defender algılar.

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
8
235
Yeşil Olan Yerler
selam ben hiç bi yazılım dili bilmiyorum ve bi yazılım dili öğrenip 1 sene kendimi geliştirdikten sonra rat yazmak istiyorum. hangi dili öğrenmeliyim yada 1 sene yetmezmi bu iş için
Rat yazmaktan önemlisi o ratı yakalatmamaktır. Ve yeniyim diyorsun. Benim de sana tavsiyem birkaç tane linux sistemini kusursuz kullanabiliyor olman gerekiyor. Bunun için de Kali linux, parrot os ve ubuntu sistemlerini tavsiye ederim genel anlamda hepsi linux dağılımı fakat kullanımlarında ufak değişiklikler var. Bir sistem ele geçirmek istiyorsan o sistemi bilmen gerekmekte. Ele geçireceğin yani virüs yazacağın sistemin her şeyini bilmen gerekiyor

AVOID

Yeni üye
15 Eyl 2023
3
0
Anladığım kadarıyla RAT yazmak kolay ancak fud dediğiniz saklamak zor, ben zaten async/darkcomet gibi bi program yazıp bırakıcam gerisi kullanıcıya kalmış
bu Programı sadece C# dilini iyi kullanan 3 kişi tahminen kaç ayda yazabilir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.