Zararlı Yazılım Rat'a bağlantı gelmiyor

2 Nis 2019
1,653
11
3
Geçmişten...
merhaba dostlar bişi sorcaktım
ben njrat kullanıyorum bir trojan oluşturdum tıkladım üstüne benim bilgisayırmda geldi
ama ** bilgisayarına whatsaap webden yolladım tıkladı ama onun bilgisayarı benim bilgisayarıma gelmedi.
Sİzce neden
Hangi rat programı kullanmaıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Aşağıdaki talimatları tekrardan gözden geçirmenizi rica edicem (port için)

- Açıcağınız portu TCP ayrı Udp Ayrı açın (Açılmıyorsa TCP/UDP olur)
- Ratınız da portunuzu dinletmeyi unutmayınız.
- İp4 adresinizi kontrol edip tekrar açınız. (Değişmiş ise port açılmıyacaktır.)
- unP Özelliğini etkinleştirmeyi unutmayın
- Bazı port kontrol siteleri portun açık olup olmadığını stabil bir şekilde göstermez . Serveri karşı tarafa atıp deneyiniz.
- Bazı modem arayüzlerinde portu açtıktan sonra Port On / Off Kısmı oluyor onu "on" yapınız
- Bu videonun 5.15. saniyesini izleyip tekrar deneyiniz : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=87BNRYgYzwM[/ame]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aşağıdaki talimatları tekrardan gözden geçirmenizi rica edicem (server ayaralrı için)

* Server ayarlarınızı tekrar kontrol ediniz.
* ip4 adresiniz değişmiş olabilir kontrol ediniz. (değişmiş ise yeni ip4 adresiniz ile aynı portu açınız)
* Pc niz de bulunan antivirüs, windows güvenlik duvarı (Smart Screen) vb. uygulamaların hepsini kapatınız.
* Karışı taraf pc sini taratmış olabilir veya combofix atmış olabilir. (Serveriniz Silinmiş Olabilir.)
* Ratınız dan portu dinletmeyi unutmayınız.
* Bu videoyu izleyip tekrar deneyiniz : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=87BNRYgYzwM[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.