Reborn Sınırsız SMS Bombası !!

sadecesyn

Yeni üye
29 Mar 2020
12
0
Denedim olmadı kayıt yapmak için gibi bilgi istiyorki hep başa atıyor registeri seçinçe örneğim [email protected] da yapınca olmuyor

Bahsettiğin username, password ise Telegram grubuna girip alabilirsin.

Aga nereye telefon numarasini ve
Gonderilcek mesaji yazcaz

Kurulumu yapın giriş yaptıktan sonra sizden kullanıcı girişi isticek ardından yön tuşlarıyla SMS Bomber seçeneğine basın
+90XXXXXXXX şeklinde numarayı yazın
ve enterlayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
335
44
Bahsettiğin username, password ise Telegram grubuna girip alabilirsin.

Kurulumu yapın giriş yaptıktan sonra sizden kullanıcı girişi isticek ardından yön tuşlarıyla SMS Bomber seçeneğine basın
+90XXXXXXXX şeklinde numarayı yazın
ve enterlayın.

Şimdide kayıt olda çıkmıyor register login diyor yapınca çalışmıyor sen nasıl yaptınki çalıştı?

ERHAN_40

Yeni üye
29 Ağu 2021
6
1
16
Reborn SMS Bombası Nedir : Güvenli,Hızlı,Sınırsız ve Gizli SMS Bombası atmanıza yarar. Arkadaşlarınıza şaka vs. yapabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir : Google Play'den Termux Uygulamasını İndirin. (Güvenlidir 1M dan fazla indirmesi var.) İndirdiğiniz uygulamaya şunları yazın ;

pkg install git
git clone GitHub - 4nat/Reborn: ReborN SMS BOMBER | SpeedX & 4NAT && cd Reborn
chmod +x start.sh
bash start.sh

Reborn İyi Uçuşlar Diler :D
Konuyu Beğendiyseniz Teşekkürü Çok Görmeyin.
Şey ben bash start.sh yazdıktan sonra hiçbir şey olmuyor yardım edebilir misiniz :(

Pardon hata değil işletim sistemini soruyormuş numara fln mı yazmam gerek ?
Reborn SMS Bombası Nedir : Güvenli,Hızlı,Sınırsız ve Gizli SMS Bombası atmanıza yarar. Arkadaşlarınıza şaka vs. yapabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir : Google Play'den Termux Uygulamasını İndirin. (Güvenlidir 1M dan fazla indirmesi var.) İndirdiğiniz uygulamaya şunları yazın ;

pkg install git
git clone GitHub - 4nat/Reborn: ReborN SMS BOMBER | SpeedX & 4NAT && cd Reborn
chmod +x start.sh
bash start.sh

Reborn İyi Uçuşlar Diler :D
Konuyu Beğendiyseniz Teşekkürü Çok Görmeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.