GNU/Linux RedHat Alınır Mı?

CocoMonkey

Üye
23 Mar 2019
101
0
Merhaba arkadaşlar. Red Hat' ın 49 dolarlık versiyonunu almayı düşünüyorum. Masaüstü için tasarlanmış. Sizce alınır mı mantıklı mıdır? Red hat ne işime yarar diğer dağıtımlardan farklı olarak yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam alma diyosunuz da neye göre almayayım? Bunu belirtmiyosunuz ki. Sadece alma. Ana işletim sistemim olarak kullanacağım. Cent os' ta kullandım güzel aslında ama redhat' e ait bilgi bulamadım hiçbir yerde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

buld0ger

Üye
30 Tem 2017
139
0
kardesım guzel bı yazılım ben al derım tekno takıpdede paylasımı olmustu dell almıs yazılım sırketınıbence deger heemde ozgur yazılım :) kalı malı ıhtıyacın kalmaz

CocoMonkey

Üye
23 Mar 2019
101
0
kardesım guzel bı yazılım ben al derım tekno takıpdede paylasımı olmustu dell almıs yazılım sırketınıbence deger heemde ozgur yazılım :) kalı malı ıhtıyacın kalmaz

Teşekkür ederim dostum. Birde artık Red Hat' e destek verilmiyo diyolar bu ne kadar doğru bir fikrin var mı? Bunun yerine Fedora geliştiriliyomuş. Öyle birşeyler okudum aslı varsa.

buld0ger

Üye
30 Tem 2017
139
0
Teşekkür ederim dostum. Birde artık Red Hat' e destek verilmiyo diyolar bu ne kadar doğru bir fikrin var mı? Bunun yerine Fedora geliştiriliyomuş. Öyle birşeyler okudum aslı varsa.

benım dusunce 2 sı arası olsa yıne red hat derdım cunku destek ıle gorusme daha kısa souruyor ve kullanıcıları bılgılı kısı yoldan gecene dagıtmıolar :D o yuzden al derım ve almadan arastır bılgısıyar donanım desteklerı bılgısayarını desteklıomu dıye gercı cogu lınux donanım yazılımlarıda kuruluyorda sen orjınal olmasına bak derım

CocoMonkey

Üye
23 Mar 2019
101
0
benım dusunce 2 sı arası olsa yıne red hat derdım cunku destek ıle gorusme daha kısa souruyor ve kullanıcıları bılgılı kısı yoldan gecene dagıtmıolar :D o yuzden al derım ve almadan arastır bılgısıyar donanım desteklerı bılgısayarını desteklıomu dıye gercı cogu lınux donanım yazılımlarıda kuruluyorda sen orjınal olmasına bak derım

Eğer hala destek veriliyorsa alacağım da bununla ilgili net bir bilgi bulamadım. Birde programlama ile uğraşıyorum sadece ama yine de değer herhalde :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.