Resim üzerinde yazılı olan fontu nasıl bulurum ? [Görsel Anlatım]

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
kbkqpy.png

[COLOR="WhiteMerhaba arkadaşlar,yeni bir eğitim makalesiyle karşınızdayım. :)[/COLOR]

[COLOR="Plum [URL="https://tik.lat/cmOr9"] Siteye Gir.[/URL]

[COLOR="DarkOrange​

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Mükemmel tanıdığını söylemeliyim. Web sitesi tasarlamanız gerektiğinde ve patronunuz saçma sapan bir imaj dosyası atıp "Zztri bunun üstündeki fontun aynısı, sadece bizim firma adı olsun" deyince İNANILMAZ yardımcı oluyor.

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Konuya vesile olduk :D teşekkürler

Mükemmel tanıdığını söylemeliyim. Web sitesi tasarlamanız gerektiğinde ve patronunuz saçma sapan bir imaj dosyası atıp "Zztri bunun üstündeki fontun aynısı, sadece bizim firma adı olsun" deyince İNANILMAZ yardımcı oluyor.

Her şey sizin için arkadaşlar işinize yarayacaksa ne mutlu bana :) merak ettiğiniz konulari grafik tasarim kulubumuzun konusunda sorabilirsiniz :)

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Bulduğumuz fontu nasıl indiriyoruz peki ? download butonu çıkmadı da

Font isminin altında From yazıyor eğer karşısında mavi renkli tıklanır bi yazı varsa o zaman o sitede bulduğumuz fontu indirebiliriz. eğer yoksa sadece fontun ismini bulduysak googleye fontun ismini yazarak font indirme sitelerinden indirebiliz. burda önemli olan husus aradığımız yazı tipinin yanı fontun ismini bulmak ismini bulduktan sonra herşekilde indirebiliz,bu aradığın fontu ben bulduğum yerden indiremedim farklı siteler denedim googleye fontun ismini yazdım çıkan siteler baktım ve paylaştım sana bu arada indirebildinmi fontu ? (Edit:Buldu)

:D:D:D

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Eline sağlık hocam ben dahil bir çok arkadaşın işine yarayacağını umuyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.