Richard Burns Rally

MidNighT

Kıdemli Üye
29092007.jpg
Siz de yıllardır, "Gerçekçilikten uzak araba yarışlarından sıkıldım, ben oyunumun olabildiğince gerçekçi olmasını istiyorum" diye haykıranlardansanız, artık rahatlayabilirsiniz, çünkü Warthog'un haykırışlarınıza cevabı hemen karşınızda duruyor... Haydi hep birlikte Richard Burns Rally'e hoşgeldin diyelim!

Yıllardır oynadığımız oyunlarda, arabamızın bir pivot noktası etrafında dönmesine alıştık. Her ne kadar bu gerçekçilikten uzak olsa da, oyunun fizik modelinin hızlı ve bol aksiyonlu bir oynanışa izin vermesine yardımcı oluyordu. Tabi bu tür oyunlar, özellikle deneyimli oyuncular için, ilk oynayışta birinci sıraya yerleşebildikleri, çekişmeden uzak, sıradan oyunlar olarak kabul ediliyor ve ömürleri de pek uzun olmuyordu. Ancak, Richard Burns Rally, sürdüğünüz aracın dinamiklerini öyle bir noktaya taşımış ki, bırakın ilk oynayışta podyuma çıkıp şampanya patlatmayı, aracınızı yolda tutabildiğinizde birşeyler başarmış olmanın mutluluğunu yaşamanızı sağlıyor.

Sonuç olarak Richard Burns Rally oldukça başarılı bir ralli simulasyonu arkadaşlar. Son derece gerçekçi bir sürüş modeline sahip ve bu gerçekçi sürüş modeli, gerçekçi hasarlama modeliyle de desteklenmiş durumda. Grafiksel yönden de oldukça başarılı.

Eğer olabildiğince gerçekçi bir sürüş oyunu istiyorsanız, Richard Burns Rally tam size göre, biraz vakit ayırıp oyuna alıştığınızda çok eğlenceli zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. Ancak ben bir oyuna o kadar fazla vakit harcayamam, kendimi arcade e adamalıyım diyorsanız kesinlikle bu oyundan uzak durmanızda fayda var.

Resmi Sitesi : http://www.richardburnsrally.com/

Hile = herşeyi açmak için : İsim olarak MULLIGATAWNY girmelisiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.