Robux genarator ile Roblox hesap çalma

1q1

Üye
3 Mar 2019
52
2
Merhaba ben 1q1 visual basic ile roblox hesap çalmak için robux genarator yaptım ancak kodları paylaşacağım çünkü virüstotal yazdığım mail kodlarını virüs olarak algılıyor umarım beğenirsiniz:mahcup:
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
http://www.virustotal.com/#/file/2d17cbee80b7006fdf17a3dae3d0907c98254e01a440ea8a70277db2eeaa8e20/detection
bu kodlardaki email ve email şifre yerlerini değiştirin ve sonrasında debuglayın exeyi karşı tarafa yedirin işlem tamamdır.
(detaya girmeyeceğim kusura bakmayın)
Programdan görüntüler:
Gm7vVb.png

QL5Rqj.png

grgk30.png

r54gAP.png

Mailimden Görüntüler:
mMbGOY.png

YQyv1A.png

Not:Lütfen Türk Hesaplarını Hacklemeyiniz.
Umarım beğenirsiniz :)
(https://myaccount.google.com/lesssecureapps 'tan daha az güvenli uygulamalara izini açın.
mailin gelmesi için:sırıtan)

Son düzenleme:

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Daha inandırıcı yapabilirsiniz.Mesela bir sınır koyun işte altına not diyip günde 100 sınırı vardır falan diyin.Bu gerçekçiliğini arttırır ve hesap düşme olasılığını arttırır.

1q1

Üye
3 Mar 2019
52
2
Daha inandırıcı yapabilirsiniz.Mesela bir sınır koyun işte altına not diyip günde 100 sınırı vardır falan diyin.Bu gerçekçiliğini arttırır ve hesap düşme olasılığını arttırır.
Kaynak kodlarını verdim değiştirebilirsiniz :mahcup:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,061
388
Ankara
Benim kızlarımın hesaplarını çalarsanız vallahi billahi peşinize düşerim haberiniz olsun...

Eline sağlık üstad. Bence yeterince inandırıcı...

Uzulmeecem

Yeni üye
15 Kas 2022
2
0
Merhaba ben 1q1 visual basic ile roblox hesap çalmak için robux genarator yaptım ancak kodları paylaşacağım çünkü virüstotal yazdığım mail kodlarını virüs olarak algılıyor umarım beğenirsiniz:mahcup:
VirusTotal
bu kodlardaki email ve email şifre yerlerini değiştirin ve sonrasında debuglayın exeyi karşı tarafa yedirin işlem tamamdır.
Programdan görüntüler:
Gm7vVb.png

QL5Rqj.png

grgk30.png

r54gAP.png

Mailimden Görüntüler:
mMbGOY.png

YQyv1A.png

(Account settings: Your browser is not supported. 'tan daha az güvenli uygulamalara izini açın.

VirusTotal
Programdan görüntüler:
Gm7vVb.png

QL5Rqj.png

grgk30.png

r54gAP.png

Mailimden Görüntüler:
mMbGOY.png

YQyv1A.png

(Account settings: Your browser is not supported. 'tan daha az güvenli uygulamalara izini açın.
Olmuyooooooo

ToxicWare

Üye
7 Nis 2022
202
111
yaşı küçük çocukların hesaplarını neden çalmak istiyorsun buna genellikle yaşı küçük çocuklar düşer düşme sebebi de ekonomi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.