RSS Kullanan Discord Botu

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Bu rss kullanımını birde 0x1D hocamız yapmıştı onunki telegram botu idi linki : Tıkla
Ben bunu discord için tasarladım hep el ile sürekli atmak olmaz hemde bu şekil donanım haberden
veri çekmek isteyenler kanallarına daha güzel şekilde yansıtır.

GitHub-Hearlenss

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
310
122
Düşsüzler Apartmanı
Bu rss kullanımını birde 0x1D hocamız yapmıştı onunki telegram botu idi linki : Tıkla
Ben bunu discord için tasarladım hep el ile sürekli atmak olmaz hemde bu şekil donanım haberden
veri çekmek isteyenler kanallarına daha güzel şekilde yansıtır.

GitHub-Hearlenss

Hocam bu bot tam olarak ne işe yarıyor biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Hocam bu bot tam olarak ne işe yarıyor biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?
Mesle rss ile tht deki yeni konuları discordda bir kanalda paylaştırabilirsin bu bot sayesinde öyle düşün. Veya haber kanallarından haberleri paylaştırabilirsin. Borsada düşüş oldu haber sitesi bunu paylaşınca bot da onu alıp kanalında paylaşıyor

SaHMeRaN BeY

Yeni üye
9 Ağu 2023
12
17
Germany
eline sağlık dostum güzel paylaşım, ama biraz daha geliştirilir ise daha güzel sonuçlar ortaya çıkabilir. ( Yine de başarılı olmuş )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.