Rus Hackerlerin Türk Internetine Sızması

muaz14

Yeni üye
15 Eyl 2008
21
0
Rus Hackerlerin Geçdiğimiz Günlerde Türk Internetine Werdiği Zarara Karşılık Werilmesi Hakkındaki Düşünceler

dead_dark_54

Yeni üye
15 Eyl 2008
2
0
walla bu bizim işimiz deil yani hiç değilse de ben kendi adıma sölimm ... büyük hackların yapabilceği bişey burdan adamın pc sine giremiyoz daha zarar wercezz.. program yapcan vüris yapcan..yollucan analarını ağlatcan ..web sitelerini çökertcen....
...
bunları ben yapamam ama adım gibi eminim türkiyede büyük hacklar warrrr..eminim warrr

konyahack42

Katılımcı Üye
29 Eki 2008
680
0
Benim kapasitem yetmez bu iş site hacklemek küçük program yazmak msn almak kod ezmerlemek değil rus hackerları ben ancak destekçiniz olurum başarılar

22 Kas 2008
142
0
siber savaş adıyla vermiştim
adamlar özenle ticaret ve şirket sitelerini şeçiyorlar
çünkü bir şirket sitesinin maliyeti çok büyük verdikleri zarar milyon dolarları buluyor
şuan bizim hackerlar izlemede kalıyorlar.gözlemliyorlarmış.

2 Eyl 2008
98
0
beyler sizleri tht kardeşliğine davet ediyorum bilgilerimizi bildiklerimizi ve bildiklerimizin en sağlıklı olanı en virüssüz olanları birbirimizle paylaşalım...sonunda öyle bir zaman gelicekki biz ozaman ''ZAMAN GELDİ İNTİKAM VAKTİ ŞİMDİ IRA BİZDE ''dicezz ve ozaman anaları ağlıcak ''intikamımız onlar için çok kötü olucak ... bizi ,memleketimizi ve TÜRK sitelerini koruyan güçlü hackerlerimiz vardır elbet siz meraklanmayın ''sadece kendimizi geliştirelim ki bizde onlara yardımcı olalım!!!se

SEVGİLERLE '' kod adı : TÜRK ''

2 Eyl 2008
98
0
ADMİNLERDEN RİCA ETSEK BİZLER İÇİN BİR ''THT'' KARDEŞLİĞİ BÖLÜMÜ AÇABİLİRLERMİ BİZDE BU BÖLÜMDE SAĞLIKLI PC GÜNLERİ VE SAĞLIKLI BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞSAK GÜZEL OLMAZMI...ARZ EDERİZ

kod adı : TÜRK

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.