Rütbe nasıl kasılıyor önemlimi (Yeniyim)

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Merhaba beenim bir sorum olacaktı rütbe nasıl alınıyor çokmu önemli anlayacağınız yeniyim de bende nasıl oluyorsa yapayım bu rütbeler nasıl kasılıyor birde forumda insanlara saygılı olmak dışında yapabileceğimiz nedir nasıl davranmalı şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,725
Merhaba,

Rütbe mesaj sayısı ile belirlenmektedir. Forum kurallarını ve misyonu okumayı unutmayın. Kulüplere vs. alımları açık olanlara başvurarakta rütbenizi arttırabilirsiniz. Foruma emek verirsen emeğinin karşılığını alacaksındır. İyi forumlar.

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
Rütbe kasmak önemli değildir önemli kulüplerde timlerde ekiplerde başarılı olmaktır zaten bunlardan birisine katılabilmeyi başarırsan rütbe atlarsın hızlıca onun dışında üye katılımc üye uzman üye gibi rütbelere geçmek istiyorsan açılımı 1 ay'ı geçmeyen konulara mesaj atarak rütbe kasabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Öncelikle aramıza hoşgeldin rütbe forumda ikiye ayrılmakta ekip rütbeleri ve normal forum rütbeleri Forum rütbeleri mesaj sayısı ile kasılıyor ekip rütbeleri ekip içi faliyet ve gelişim ile üst rütbe veriliyor rütbe kesinlikle bir üstünlük değil herkes forumda rütbesi ne olursa olsun eşit sayılmakta. Saygı ve kurallar herşeyin anahtarıdır bunlara uyarak çok güzel forumda geçirebilirsiniz
Türk Hack Team Teşkilat Yapısı https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1751308-turk-hack-team-teskilat-yapisi.html

Son düzenleme:

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Her şeyden önce forumumuza hoş geldin.

Rütbe almak tim üyeleri harici(yöneticiler ve yönetici adayları) mesaj sayınıza bağlı yükselmektedir.
Aslında üyelerin rütbe almasını sağlayacak en basit şey bilgi sahibi olunan konular açmak, yardım merkezine gelen konuları, yine bilgi sahibi ise yanıtlamaktır.
Böylelikle hem üyelerimiz arasında iletişim ve yardımlaşma ilerleyebilir, hem de kendinizi geliştirebilirsiniz.
Sormak istediğiniz bir şey olduğunda özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz, iyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Her şeyden önce forumumuza hoş geldin.

Rütbe almak tim üyeleri harici(yöneticiler ve yönetici adayları) mesaj sayınıza bağlı yükselmektedir.
Aslında üyelerin rütbe almasını sağlayacak en basit şey bilgi sahibi olunan konular açmak, yardım merkezine gelen konuları, yine bilgi sahibi ise yanıtlamaktır.
Böylelikle hem üyelerimiz arasında iletişim ve yardımlaşma ilerleyebilir, hem de kendinizi geliştirebilirsiniz.
Sormak istediğiniz bir şey olduğunda özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz, iyi çalışmalar dilerim.

Hoşgeldin kardeşim.
Rütbe kasma demek çok yanlış. Rütbe kasmak için boş mesajlar ve konulardan kaçınmak lazım.
Bir kulübe girip, oradan rütbe alıp yükselebilirsin. Ya da forumda yaptığın mesajlara göre rütbeler artar.
Mesajların sayısına göre :

https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1945680-uye-rutbe-sistemi-hakkinda-aciklama.html

formda aktif kalarak emek vererek :) bildiğim kadarıyla

[BRütbe kasmak önemli değildir önemli kulüplerde timlerde ekiplerde başarılı olmaktır zaten bunlardan birisine katılabilmeyi başarırsan rütbe atlarsın hızlıca onun dışında üye katılımc üye uzman üye gibi rütbelere geçmek istiyorsan açılımı 1 ay'ı geçmeyen konulara mesaj atarak rütbe kasabilirsin][/B]

Merhaba,

Rütbe mesaj sayısı ile belirlenmektedir. Forum kurallarını ve misyonu okumayı unutmayın. Kulüplere vs. alımları açık olanlara başvurarakta rütbenizi arttırabilirsiniz. Foruma emek verirsen emeğinin karşılığını alacaksındır. İyi forumlar.

hepinize çok teşekkürler hemen bir ekipe baş vuru yaptım boş boş mesajlar atmayacağım söz olsun ajans ekibine attım başvuruyu emek veriyorum daha konuyu atar atmaz 300 görüntülenmeye çıkmış hepinize teşekkürlerrr :eek:pcuk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.