Rüyalarınızda Korunun

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar Ben LoLo..

Gördümki birçok arkadaş rüyalarında kötü şeyler görüyor...
Bunun dini bir çözümü var..

*Peygamber efendimiz bu şeylerden korunmak için :
*Kesinlikle elini yüzünü yıkmadan yatmazmış.
*Her zaman abdestli olurmuş.
Yatarkende :
*"Gul" ile başlayan tüm duaları okurmuş (Gulhuvallah,Gulezü...vb.)
Bu duaları eline okuduktan sonra besmele çekerek
tüm vicudunu elleriyle sıvazlar varsa bir duası okuyup yatarmış ..

Bundan sonra halen devam ediyorsa :
*Görüldüğü anda "Besmele ( Eyezü Bismillahmine Şeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim" getirirseniz kesinlikle size zarar veremez...
Yazım hatası varsa özür dilerim
umarım İşinize Yaramıştır Beni çok Rahatsız Etmişti :(

Son düzenleme:

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
Teşekkür ederim bilgi için tabiki abdestsız zaten yatılmaz yatmasan bişe abdestsız gezersen zaten başına kesin bir kötuluk Gelir Kusul abdestı cok Önemlidır almazsanız, hersey haramdır . COk yararlı bir paylaşım . Eline sagLık

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Teşekkür ederim bilgi için tabiki abdestsız zaten yatılmaz yatmasan bişe abdestsız gezersen zaten başına kesin bir kötuluk Gelir Kusul abdestı cok Önemlidır almazsanız, hersey haramdır . COk yararlı bir paylaşım . Eline sagLık
Daha önce başıma gelmişti hiç güzel bir şey değil :(
Her şeyden korkuyorsunuz onun için bu makale iyi :D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Gerçekten yararlı bir makale olmuş.Eline Sağlık. Arkadaşın dediği gibi gusül abdesti çok Önemli. İnsan ister istemez başına heran bişey gelecekmiş gibi hissedior :)

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Gerçekten yararlı bir makale olmuş.Eline Sağlık. Arkadaşın dediği gibi gusül abdesti çok Önemli. İnsan ister istemez başına heran bişey gelecekmiş gibi hissedior :)

valla geceleri rüya görmem görürsemde unutuyorum heralde zira son 4 senedir hatırladığım rüyam yok :) ama dediğiniz gibi insan gusül almayınca sürekli günah işlediğini bildiğinden bi huzursuzluk oluyor ve her an başına bişey gelcekmiş gibi oluyor kötü bişeyle karşılaştığında direk gusüle bağlıyor :) uzun lafın kısası gusül her ferde gerek :)

ThePiqoLiyeM

Yeni üye
15 Eki 2012
31
0
çok sağol kardeşim allah seni korusun uzun yasarsın basarılı bir hayatın olur insallah çok teşekkür ederim dediklerini yapıcam allah seni korusun kardeşim.

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
ben geceleri etrafı görüyorum ama konuşamıyorumm bide hareket edemiyorum arkdaşlarım karabasan diyor doğrumudur ?

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
ben geceleri etrafı görüyorum ama konuşamıyorumm bide hareket edemiyorum arkdaşlarım karabasan diyor doğrumudur ?

rüyandamı gerçektemi bana bir kere oldu hayatımda gözlerimi yarısına kadar açabilmiştim. Karanlık tarafta rüya açık tarafta gerçek hayat vardıı :D Öldüm sandım :D

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
rüyandamı gerçektemi bana bir kere oldu hayatımda gözlerimi yarısına kadar açabilmiştim. Karanlık tarafta rüya açık tarafta gerçek hayat vardıı :D Öldüm sandım :D

gerçekte gece uyanınca :D gece de sanki biri yuandırıo o mu uyandırıodur bde annem felan dirtikliomus ben mal gibi bakymsm :(

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Senin uyandığından haberin yok herhalde dimi :D
Ayrıca karabasan bir varlık değildir beynimizde oluşan uyku felcidir.

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Hayır "karabasan" halk arasındaki ismidir . Gerçekten 3 harfli dediğimiz varlıkların insan üstünde gösterdiği bir etkidir . Bazı hadislerde 3 harflilerin insanlara korku vermek için geldikleri belirtilmiştir . Sadece uyurken değil (allah korusun) gerçek yaşantımızdada karşılaşma ihtimalimiz vardır . Onun için Peygamber efendimiz (s.a.v) yaptıklarını yapmalıyız .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.