S.a.

fullhdhacker

Yeni üye
15 Ocak 2009
9
0
Bütün foruma selamlar. Öncelikle hackerlığa gerçekten başlamamın nedenini söyliyeyim. israilin yaptığı son saldırılar gerçekten sabrımı taşırdı. Her savaştan sonra siteler hacklenirdi haberlerden izleyip özenirdim ama bu sefer ben de yapmak istedim. Yani W.H. hacker olmak istiyorum. Kötü bi amacım yok. Biliyorum hackerlık kolay değil ve uzun süre gerekiyor ama ben hazırım. Bu işi hem milletimiz hem de Allah rızası için yapacağım.

Not: pisraile saldırmaktan bıkmayalım:mad::mad:

city41

Üye
13 Ara 2008
198
0
Bütün foruma selamlar. Öncelikle hackerlığa gerçekten başlamamın nedenini söyliyeyim. israilin yaptığı son saldırılar gerçekten sabrımı taşırdı. Her savaştan sonra siteler hacklenirdi haberlerden izleyip özenirdim ama bu sefer ben de yapmak istedim. Yani W.H. hacker olmak istiyorum. Kötü bi amacım yok. Biliyorum hackerlık kolay değil ve uzun süre gerekiyor ama ben hazırım. Bu işi hem milletimiz hem de Allah rızası için yapacağım.

Not: pisraile saldırmaktan bıkmayalım:mad::mad:

ve aleyna aleyküm selam kardeşim öncelikle ALLAH AZZE ŞEHİT GAZZE israil denen şerefsizler topluluğunun yaptıkları TÜRK halkını çileden çıkardı buna herkes şahit bende senin bu azmini tebrik ediyor ve bu istekle ileride ve yakında qüzel işlere imzanı atacağına inanıyorum... ~~boL ŞaNS~~

azrail015

Yeni üye
16 Ocak 2009
3
0
s.a kardeşler bende 1 dk önce katıldım aranıza bencede kahrolsun israil ne didim şimdi ALLAH onlara yapacağını bilir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.