sabit net olmadan internett yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaslar sabitnet olmadan interent olabilir mi lütfen yaredım ev telefonunu kapatıırsam net demi gitcek bi yolu yokmu lütfen bilen yazsın

FishBone

Üye
12 Tem 2009
194
0
arkadaşım sabit hat deiğin bu turk telekomun sbit hattı sanırım. TTnet bu konu yüzünden mahkemelik oldu ve alt yapısınn sabit hat olmadan da internet erişimine izin vereceği anlaşıldı. 3 ay içerisinde sabit hat olmadan da internete girilebilecek. biraz daha beklemek laızm.

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
arkadaşım sabit hat deiğin bu turk telekomun sbit hattı sanırım. TTnet bu konu yüzünden mahkemelik oldu ve alt yapısınn sabit hat olmadan da internet erişimine izin vereceği anlaşıldı. 3 ay içerisinde sabit hat olmadan da internete girilebilecek. biraz daha beklemek laızm.

sabit hat olmadan nasıl internete girmezsinn...anlamıyorumm...kardeşimmm 33 milyona git vodofone 2 gb kota internet al....bide cep tel lazımmm...sonra nokia pc süit yükle ...bağlantıyı kur ...sonra menüden cep teli modem olarak kullan ve istediğin gibi interneti kullan........

ben dağın başında bile laptoptan girdim.......

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Arkadaşım Aynen Öyle Telefon Kapanırsa İnternette Kapanır...Yalnız Telefonu Kullanma Abone Ücreti Olan 7 Ytl Zannedersem Ödersen Netin Gitmez...Telefon Kapanır Ama Abone Parası Ödemek Zorundasın...Aslında Suç Birazda Bizde Apartmanlarda Birlik Olsa Tek Adsl Hattından Veya 2 Adsl Hattından 3 4 Kişi Yararlanabilir Tabiki Sınırsız Paket Olucak

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaslar tüm ailemde cevremde cep telefonu var ev telefonu bi işe yaramıyo zaten nerdeyse kampanyalardan bedava konuscaz yakında oyk cep örenci yk bilmm ne ama ev telfları konusmadıımıs halde mübarek 20 nin üstünde fatura geitiryo hayır en fasla 2 dk konusurus da yok müşteri hismetlri ararız yok bilmmneresini ya ne fasla 2 dk gunde en fasla 3-5 dk oda en buyuk ıhtımall nedne 20 ytl ödiim ki resmen soygunluk buama bahane ile fatramı ödiicm nasıu bişi bu bari yabsınalr sunu da telefosunsus nete girelim olacak iş deil bu sıkıldım artıkk

FishBone

Üye
12 Tem 2009
194
0
sabit hat olmadan nasıl internete girmezsinn...anlamıyorumm...kardeşimmm 33 milyona git vodofone 2 gb kota internet al....bide cep tel lazımmm...sonra nokia pc süit yükle ...bağlantıyı kur ...sonra menüden cep teli modem olarak kullan ve istediğin gibi interneti kullan........

ben dağın başında bile laptoptan girdim.......

Dostun anlamak mı istemiyorsunuz bilmiyorum senin dediğin farklı benim dediğim farklı. Arkadaşımın da öğrenmek istediği benim söylediğim şey. ADSL bağlatman için sabit bir telefon thattı olamsı lazım. bu hattı hiç kullanmasan bile aylık 9.45 tl fatura gelir. arakdaşım bu faturadan kurtulmak istediğini ve nasıl yapacağını sormuş bende 3 ay içerisinde sabit hat zorunluluğunun ortadan kalkacağını söyledim. Yoksa telefonla dağın başında bile internete girileceğini bende biliyorum. İnş. anlaşmışızdır.

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
senin söylediğini anladımm zatenn....kardeşimm...istenen yardımm...sabit tel kapanırsa internete nasıl girleceğii......bende buna yazdımm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.