saçma mı bilmiyorum ama eminim yardım edecek biri vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sea

Yeni üye
3 Ara 2007
22
0
sevgili abilerim arkadaşlarım ya ben pc programlama okuyorum staj yapmam lazım fakakt ayarladığım yer bana kelek yaptı stajımı kabul etmedi bende eyvallah dedim çıktım... yardım isteyeceğim konuda şu bildiğiniz yada aramızda şirket sahibi abiler varsa istanbul avrupa yakasında bi şirkette staj yapmam lazım :( zor durumdayım şimdiiden çok teşekkür ederim yardım edenede etmeyenede

sea

Yeni üye
3 Ara 2007
22
0
ve be koca sitede uardım edecek te bi allahın kulu yok yani neyse artık saolun tekrar elbet bize yardım edecek biride çıkar

sence sana niye yardım edilmediğini biliyormusun buranında bir kuralları var o yüzden sana herhangi bir yardımda bulunmuyorlar çünkü yöneticiler tarafından konu silinecek burada zaten programlama dilleri hakkında bir bölüm var ancak iş-eleman gibi şeyler mevcut deil nette ararsan bulursun böyle şeyleri ayrıca benden sana bir bilgi daha
bunlar basit işler deil belli yerlere üye ve zamanı gelir seninde çalışmanı beğenirlerse işe alırlar
bir çok yerde programcılıkla uğraşanlar var vede kadrolular araştır bulursun

sea

Yeni üye
3 Ara 2007
22
0
mawi kral aydınlattığın için saol fakat şu an acil bi şirket bulup staj yapmam lazım programlamada aham şaham değilm ama yol gösteren olursa kendimi tam manasıyla geliştiririm... neyse ilgilendiğin için çok teşekkür ederim saol

wanted1919

Yeni üye
15 Tem 2008
17
0
Ankara
sea kardeş benim programlama öğrenmem lazım bana yardım edersen sevinirim bende grafik ve web tasarım biliyorum sana burada kimse yardım edemez bence çünkü burada öyle insanlar pek yok

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
sea:
bende senin gibi bi durumdayım ama arkdşlardan veya bir tanıdıgım bilgisyrcı var okdugum yerde ondan yardım alıp doldurucam... ben çalışıp gerçekten bişeyler öğrenmek istemiştim ama kısmet olmadı ne diyim vardır bunda da bi hayır..
wanted1919:
programlama istiyosan çok ii bilmesemde yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.. senin açından da sorun olmazsa seneye de sen yardım edersin web tasarım konusunda... 40 msj istiyo yoksa direk senle msjlaşırdım...
kly gelsin..

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
sevgili abilerim arkadaşlarım ya ben pc programlama okuyorum staj yapmam lazım fakakt ayarladığım yer bana kelek yaptı stajımı kabul etmedi bende eyvallah dedim çıktım... yardım isteyeceğim konuda şu bildiğiniz yada aramızda şirket sahibi abiler varsa istanbul avrupa yakasında bi şirkette staj yapmam lazım :( zor durumdayım şimdiiden çok teşekkür ederim yardım edenede etmeyenede

bende pc bölümünde ookuyorum:D ancak stajın için bizim akrabalar var onlarla görüşeyim bu arada kaçıncı sınıf?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.