Sadece 2 gün boyunca Steam'de oynaması ücretsiz olacak oyun!

KeySlar

Basın&Medya Ekibi Asistanı
3 Ara 2020
23
16
Battlefield 2042, 16 Mart'a kadar Steam'de oynaması ücretsiz oldu!
Electronic Arts'ın popüler serisi Battlefield'ın son oyunu batllefield 2042, 16 Mart'a kadar Steam üzerinden oynaması ücretsiz oldu. Ardından oyun yine ücretli olacak. 2 Gün Boyunca Ücretsiz! Aynı zamanda yine 16 Mart'a kadar oyunun Steam üzerinde bir indirimi de mevcut. Eğer bu iki günlük ücretsiz deneme süresinde oyunu severseniz 599 TL yerine 180 TL'ye oyunu satın alabilirsiniz.
cache-v2


Battlefield 2042 Hakkında
Serinin ikonik topyekün savaşa geri dönüşünün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek ve destansı yıkım desteği sunan, dinamik olarak değişen savaş alanlarına üst düzey cephaneliğinizle çıkın.

Basın medya ekibi sundu.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.