Saldırı Duyurusu : Turkhackteam "Attila Operasyonu"

ata00

Yeni üye
27 Mar 2021
30
3
Hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah
Ben maalesef katılamayacağım.
Katılanlara başarılar dilerim tekrardan

Vali1um

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
787
125
DÜNYA
Katılacak arkadaşlara sonsuz başarılar dilerim Allah yardımcınız olsun.:Smiley1006::Smiley1006::Smiley1006:

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20
Operasyona katılacak herkese başarılar, Yüce Allah yar ve yardımcınız olsun.

blackduck0

Yeni üye
14 Ocak 2021
42
0
Kafama takılan bir durum var. Avrupa'ya, Amerika'ya saldırıyorsanız gidip de çok yüksek bir kitlenin Türkçe bildiği bir platformda neden "Atilla Operasyonu" veyahut "Operasyon Atilla" yazmak yerine "Atilla Operation" yazıyorsunuz, daha mı havalı oluyor? Ek olarak index'deki fotoğraftaki adamın yabancı oyuncu olduğunu da belirtmek isterim, her ne kadar temsili de olsa.

MaliciousX

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
284
49
10
Nikomedya
Kafama takılan bir durum var. Avrupa'ya, Amerika'ya saldırıyorsanız gidip de çok yüksek bir kitlenin Türkçe bildiği bir platformda neden "Atilla Operasyonu" veyahut "Operasyon Atilla" yazmak yerine "Atilla Operation" yazıyorsunuz, daha mı havalı oluyor? Ek olarak index'deki fotoğraftaki adamın yabancı oyuncu olduğunu da belirtmek isterim, her ne kadar temsili de olsa.

İngilizce dünya dili. Herkes anlayabilsin. Ayrıca saldırının gideceği yere bakınız :) Bu ülkenin %99 müslüman olunca müslüman ülke olmuyoruz. Ben böyle düşünüyorum ve bence İngilizce olması gayet mantıklı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.