Sanal Alemde Anonim Olmak

efeadmin

Yeni üye
18 Kas 2021
34
18
Selam tht ailesi yine ben bugün sanal alemde nasil anonim olursunuz onu anlatacağım

sanal Makine ve Sistem seçimi:

Yapacağınız işlemler kesinlikle sanal makinenizde yapmanız gerekenler. Boyut tavsiyem Kuyruklar uygulama sistemi kullanımı. Kali Linux da kullanabilirsiniz. Dünyadan Windows'tan bir cacık olmaz.

Windows kendisi sıkıntıl

2- Tor Browser Güvenlik Ayarları:

A- Tercihler'e güvenlik konusunda "En iyi sitelerdeki" güvenlik önlemlerini

javascripti reddedip, e-posta ile sitelere girmeyi engelleme. Deep Web için ideal.

B- Tor'da adres Aracına hakkında:config yazın, ortaya çıkan george, geo

.enabled yazan yazanlar çift askeri değerin yanlış kullanın.

3- Arkanızda İz Bırakmayın!:

Wise Care 365 ve CCleaner ile Sanal Makinanızaki tarayıcıyla ilgili şekerler, Ev dosyaları, geçmiş vs silinmiş. Kaspersky full kullanım ve tehlikeden sakının.

4- VPN Seçimi:

KES İ NL İ KLE NordVPN kullanılır. Double VPN özelliği ile Tor Browser birleşince görünmez görünebilir.

5- VDS:

Yiyeceğiniz büyükse VDS satın alabilirsiniz.

6- Ekstra

Statik ip ve sabit DNS sağlamak.

Şunu da ben ekliyim sanalda tam anlamda gizlenemezsin BİR YERDEN AÇIK VERİRSİNİZ

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Selam tht ailesi yine ben bugün sanal alemde nasil anonim olursunuz onu anlatacağım

sanal Makine ve Sistem seçimi:

Yapacağınız işlemler kesinlikle sanal makinenizde yapmanız gerekenler. Boyut tavsiyem Kuyruklar uygulama sistemi kullanımı. Kali Linux da kullanabilirsiniz. Dünyadan Windows'tan bir cacık olmaz.
Windows kendisi sıkıntıl

2- Tor Browser Güvenlik Ayarları:

A- Tercihler'e güvenlik konusunda "En iyi sitelerdeki" güvenlik önlemlerini

javascripti reddedip, e-posta ile sitelere girmeyi engelleme. Deep Web için ideal.

B- Tor'da adres Aracına hakkında:config yazın, ortaya çıkan george, geo

.enabled yazan yazanlar çift askeri değerin yanlış kullanın.

3- Arkanızda İz Bırakmayın!:

Wise Care 365 ve CCleaner ile Sanal Makinanızaki tarayıcıyla ilgili şekerler, Ev dosyaları, geçmiş vs silinmiş. Kaspersky full kullanım ve tehlikeden sakının.

4- VPN Seçimi:

KES İ NL İ KLE NordVPN kullanılır. Double VPN özelliği ile Tor Browser birleşince görünmez görünebilir.

5- VDS:

Yiyeceğiniz büyükse VDS satın alabilirsiniz.

6- Ekstra

Statik ip ve sabit DNS sağlamak.

Şunu da ben ekliyim sanalda tam anlamda gizlenemezsin BİR YERDEN AÇIK VERİRSİNİZ
Ellerine saglik

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Hocam alıntı olduğunu belirtseydiniz keşke ama yinede elinize sağlık

r00tz_

Üye
18 Nis 2022
76
26
81 ilin birtanesi :)
benim tavsiyem açık ağlara wifi range sniper alıp uzaktan bağlanın sonra eğer paranız varsa anakartı ile ram ve hardiskleriniz yakın ve sıfırdan alın

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
Eline sağlık ama biraz daha konuyu okunur yapsaydın ve daha detaylandırsaydın iyi olurdu anlaması güç olmuş. Bilmeyen biri için karışık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.