Sanal bilgisayar

Pckolik72

Üye
18 Nis 2012
183
0
Selamun Aleykum

Arkadaşlar sanal bilgisayarı iyice arştırdım ama tam olarak ne olduğunu anlayamadım lütfen bu konuda bilgisi olan açıklayabilirmi ?

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van

Kendı Pcın Uzerınde Istedıqın Kadar Bellek Ram Ve Dısk Boyutu Ayırıp Isletım Sıstemı Kuruyorsun
Aynı Normal Pc Gıbı Tek Deqıskenı Senın Pc Icındekı Bı Pencereden
O Sanal Pc de Yaptıqın Hıcbırsey Senın Isletım Sıstemıne Karısmaz Yada Zarar Veremez
Ben Ubuntu Kurmustum Bı Ara Wıreles HAck Icın Bıldıqım Ve Sasmayacaqım Tek Program
WorkStatıon

20 Haz 2013
64
0
workstation pc

diyer adı vps :)

sistemi kuvvetli olan arkadaşlar kurabılır kullanabılır
1 gb ramli pc kurmasınlar dehşet kasıyor:)

arkadaşım işyerinin interneti 50mbit fiber vps yapıp satıyordu hatta:)
aylık

20 Haz 2013
64
0
workstation pc program olarak
paraller virturar panel ve sistemi istersen paylaşırım
yaptıgın vpsleri admin paneli yapıyorsun sattıgın kişi panelden reset iso kurulumu formatlamak süretiyle yapıyor ve site kuranlar admın panelı işe yarıyor ama internetserverı kuvvetlı olacak adsl kullanıcısı bu işi local olarak kullanabılırler..!!

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
En iyi sanal pc aracı wmv dir bunu geçebilecek bir baska program yoktur virtual vs basit ama wmv daha gelişmiştir. Sanal pc olarak xp ve backtrack kurabılırsın kendımden ornek vererek w8 kullanıyorum laptopa ek takvıyeler ıle en fazla 7 işletim sistemi çalıştırabildim sen hard dıskın buyuklugu kadar snal acabılırsın lakın hepsını aynı anda calıstırmamalısın pc cok fazla ısınır ve yavaslar sırf denemek ıcın 7 tane yaptım ama sızın denemenızı onermem.. eger gercekten sanal pcye meraklıysan her pcde farklı ıpe kadar sana yardımcı olurum ama oncelıkle temel bılgılerı bılmen gerek hayırlı geceler..(pm atabilirsiniz)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.