SANGAL Esports, DreamHack Open Kapalı Elemeleri’ne veda etti !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Turnuvanın başarılı ekiplerinden SANGAL Esports, Norveç ekibi Apeks ile oynadığı 3 maçlık seriyi kaybederek kapalı elemelere veda etti.

oSnW37.png


Başarılı temsilcimiz, 21 Kasım’da oynanan açık elemeler çeyrek finallerinde karşılaştığı Budapest Five’ı 3 maçlık seride eleyerek, kapalı elemelere yükselmişti. Bugün de aynı şekilde 3 maçlık seriler halinde oynanan kapalı elemelerin ilk ayağında temsilcimiz, turnuvaya veda etti. Daha önceki serilerde de olduğu gibi SANGAL Esports, ilk harita olarak avantajlı olduğu Inferno’yu seçti. Maçın ilk yarısını 10-5’lik skor avantajı ile kapatan başarılı temsilcimiz, rakibi üzerindeki üstünlüğünü maç boyunca koruyarak, maçı 16-9 kazandı. Agresif oyun stili ile tanınan Ömer “imoRR” Karataş, maç boyunca topladığı 30 frag ile ilk haritanın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

Serinin 2. maçı, Norveç’li ekibin seçtiği Vertigo haritasında oynandı. SANGAL Esports, ilk maçın aksine maç boyunca kendi oyununu oynamakta oldukça zorluk çekti. Normal oyun süresince birbirine üstünlük sağlayamayan iki ekip, berabere sonuçlanan normal maç süresinin ardından, uzatmaları oynadılar. İki tecrübeli ekibin de zaman zaman yaptıkları taktiksel hatalar ve oyuncuların bireysel dikkat dağınıklıkları yüzünden bir süre boyunca uzatmalarda da dengeler bozulmadı. 18 round boyunca süren uzatmalarda, rakibine karşı elde ettiği 10-8’lik skor avantajı ile Norveç’li ekip maçın kazanan tarafı oldu. Maç boyunca sürekli takımımız karşısında ekstra skorlar elde eden ve maçın dengeleri değiştiren jkaem, ikinci haritanın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

3 maçlık serinin son haritası, iki takımın da en sonra bıraktığı Dust 2 oldu. Norveç ekibine karşı elde ettiği seriler ile net bir şekilde üstünlük sağlayan başarılı SANGAL Esports, ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. Maçın ikinci yarısında ise dengeler tam tersi yönde değişmesine rağmen temsilcimiz 15-12’lik skor avantajına sahipken 3 round boyunca maç sayısı oynadı. Yapılan dikkat dağınıkları ve hatalar sebebiyle Norveç ekibi maça tekrar dahil oldu ve normal oyun süresinin skorunu 15-15 olarak belirledi. Maçın ikinci uzatma devresinde 17-16’lık skor avantajı ile başlayan temsilcimiz, maçı 19-17 kaybetti.​

Alıntıdır//
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.