Script arıyorum.

wrozly

Üye
20 Ocak 2021
78
4
Türkiye
Herkese merhaba bir dizi film sitesi kurmak istioyrum fakat script bulamadım ilk başta amatörce başlayacağım için çok fazla para vermek istemiyorum (yabancidizi.vip,sinefy.com) bu sitelerin scriptini nerde satılıyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim unutmadan dizi film sitesi kuran arkadaşlarda varsa fikir danışmak isterim iyi günler.

"Tempress

Katılımcı Üye
10 Ara 2020
351
207
Herkese merhaba bir dizi film sitesi kurmak istioyrum fakat script bulamadım ilk başta amatörce başlayacağım için çok fazla para vermek istemiyorum (yabancidizi.vip,sinefy.com) bu sitelerin scriptini nerde satılıyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim unutmadan dizi film sitesi kuran arkadaşlarda varsa fikir danışmak isterim iyi günler.
Hazır olarak ücretli ve ücretsiz şekilde bir sürü script bulabilirsin yada wordpress ile yapabilirsin

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
WordPress kullanım açısından daha kolay bir altyapı ama film web sitesine uygun tema bulamayabilirsiniz. Benim önerim r10net gibi platformlardan özel bir script almanız. Google'da "R10 Film Teması" şeklinde arama yaparsanız, istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Ayrıca WordPress ile yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantılardan WordPress'in nasıl kurulacağını ve film temalarına bakabilirsiniz.

Film sitesi kurmak ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.