sehidin_ağlatan_mektubu

harunxxx

Katılımcı Üye
16 Şub 2007
315
1
r_0nx9rcinp41ul9o7bxhe.jpg

Gümüşhane'nin Merkez'e bağlı Kırıklı Köyü kırsalında PKK'lı teröristlerin açtığı taciz ateşinde şehit düşen 22 yaşındaki jandarma komando er Basri Aslan'ın memleketi Denizli'nin Çameli İlçesi'ne bağlı Yaylapınar Köyü'ndeki baba ocağına ateş düştü.

Basri Aslan'ın, nişanlısı Özlem'e yazdığı son mektup yürekleri dağladı.

NİŞANLASI KAHROLDU

Askere gitmeden önce Acıpayam'da alçı-sıva işleri yapan, birliğine katılmadan üç ay önce de Acıpayam'da oturan köylüsü 17 yaşındaki Özlem Erdoğan ile nişanlanan Basri Aslan'ın şehit düştüğü haberi, evlilik hayalleri kuran genç kızı da gözyaşlarına boğdu.

Özlem Erdoğan, “Böyle olacağını biliyordum, biliyordum, şehit olacağını biliyordum” diyerek gözyaşı döktü. Baygınlık geçiren genç kız, Acıpayam Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
BİRTANESİNE MEKTUBU

Mektubuna, ‘Birtanesine’ diye başlayan Aslan'ın sevdiğine;

“Olur ya bir çatışmada şehit olursam arkamdan sakın yas tutma. Bırak mezarımda rahat yatayım. Bedenimden komando elbisemi çıkartmayın, onlar benim gururumdur. Ölünce kefenim olacak. Başımdan mavi beremi çıkartmayın benim şerefim olacak. Ayağımdan botlarımı çıkartmayın, onlar nice yollar aşacak, şehit olursam sırat köprüsünden onlarla geçeceğim. Elimden tüfeğimi almayın o benim namusumdur. Yaramın kanını silmeyin ahirette hesabı sorulacak. Göğsümdeki kör kurşunu çıkarmayın o benim madalyam olacak. İnşallah bunlar olmazsa ben sana kavuşurum sevdiğim”
****SOYSUZLARA****

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.