selam ve Yardım

CrAzYsss

Yeni üye
28 Ara 2008
1
0
slm arkadaşlar ben Kamil nickim ise crazysss bu siteden muhteşem memnunum ama şimdi herkes ben hackerim deyip geçio ve hacker nasıl olunuo ve bende biras ucundan olmak istiyorum biras bilgim var bu konularda ama yetersiz kalıyor bilgilerim ve o yaptığım iş beni yarıda bırakıyor bilgim olmadığı için lütfen iyi bir arkadaşımız bana bu hacker olmayı öğretebilirmi

sizlerden çok özür dileyerek söylüyorum

17 Ara 2008
206
0
bende yeni başladım kardes ilgili olduğun konuları arstır ve arama yap mesaj at anlamadım felan die ben 14 yasındayım bole seyleri %40 biliyorum mesala hadi sende aynı taktik devam et kardes..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.