Selam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ubat

Yeni üye
21 Ağu 2023
16
6
Merhaba, kendimi sektöre atmak için sürekli olarak geliştirmekteyim. Genellikle web, linux tabanlı ctf'ler çözmekteyim. Bilgimin yettiği yerde yardımcı olur, yetmediği yerde öğrenmiş olurum. Konu açmamın sebebi daha çok sektördeki ve kendini geliştirmiş kişilerden biraz da feyz alıp birşeyler öğrenmek. Fikirlerinize açığım :)

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Merhaba, kendimi sektöre atmak için sürekli olarak geliştirmekteyim. Genellikle web, linux tabanlı ctf'ler çözmekteyim. Bilgimin yettiği yerde yardımcı olur, yetmediği yerde öğrenmiş olurum. Konu açmamın sebebi daha çok sektördeki ve kendini geliştirmiş kişilerden biraz da feyz alıp birşeyler öğrenmek. Fikirlerinize açığım :)
Aramiza hosgeldin. Web Zafiyetler Uzerinde Yuru Birde Programlastirma dilleride ogren onlar onemli

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,776
Hoş geldin. Bildiklerini ve çözdüğün CTF'leri forumda paylaşarak insanları bilgilendirebilir, bilmediklerini ise mevcut veya açılacak konulardan öğrenebilirsin.

ubat

Yeni üye
21 Ağu 2023
16
6
Aramiza hosgeldin. Web Zafiyetler Uzerinde Yuru Birde Programlastirma dilleride ogren onlar onemli
Aslında portswigger da biraz çabalıyorum, vulnhub, tryhackme filan. Ama dediğim gibi istediğim kendimi istediğim konumda göremiyorum. Sanki yerimde sayıyormuş gibi.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Merhaba aramıza hoş geldin. Kuralları okumayı unutma lütfen!

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,478
46
1,044
Arkana bak

Hoşgeldin.

İlk olarak Programlama dilleri öğrensen daha iyi olur. Öğrendikten sonra neler yapabileceğini kendin görüceksin.

İyi forumlar

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,541
10
721
Kaer Morhen
Merhabalar hoş geldin,
Kulüplere katılıp, aynı fikir ve çalışmalarda olan kişiler ile beraber kendini daha da geliştirebilirsin. Uğraştığın alanlar hk konular açabilirsin.

Başarılar dilerim, aramıza hoş geldin.

ubat

Yeni üye
21 Ağu 2023
16
6
1-) Hoş buldum çok teşekkür ederim :)
2-) Programlama ve web zafiyetlerinde çabalıyorum diyelim.
3-) Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim, ctf çözümlerini makale olarak yazar atarım.
4-) Kuralları okurum, okumasına da neden (!) koydun onu çözemedim ? :D

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
475
11
296
Kuvâ-yi Milliye
Aslında portswigger da biraz çabalıyorum, vulnhub, tryhackme filan. Ama dediğim gibi istediğim kendimi istediğim konumda göremiyorum. Sanki yerimde sayıyormuş gibi.
Aynı fikirdeyim, Laboratuvar ortamlarında hep bir eksik hissetmişimdir.
Canlı canlı testler ile arasına farklar var bence.

Esenlikler dilerim.

ubat

Yeni üye
21 Ağu 2023
16
6
Aynı fikirdeyim, Laboratuvar ortamlarında hep bir eksik hissetmişimdir.
Canlı canlı testler ile arasına farklar var bence.

Esenlikler dilerim.
mod security ayrı, waff ayrı, rev shell alacaksın sistemde 1 ton shell deniyorsun o ayrı. Privil esc. apayrı. Haklısın, ama potansiyel açıklar ile ilgili olanları çözüyorum. En azından mantığını tecrübe etme fırsatı veriyor insana. Sizede esenlikler :)

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar

bunca şeyden önce forum kurallarını ve bölüm rehberlerini okumanı isterim böylece en azından nereden ne fayda alabilirsin görebilmeni sağlar

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.