Selamın Aleyküm |THT| Aranıza Yeni Katıldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 Eyl 2012
241
0
Etc/Host
Selamın Aleyküm Arkadaşlar.
Ben İstanbuldan Katılıyorum aranıza Kısaca bilgi vereyim :)

Ad:Gökhan
Soyad:Memiş
Dogum Yeri:Çankırı/Orta
Yaşadığım Şehir:İstanbul/Esenler/Karabayır
Ögrenim Durumum:Lise'den Atıldım Bıçaklı Kavga Sonucu :D Açık Ögretim Devam. . . !

Başka Bilmek İstediginiz Sorular Olursa Arkadaşlar Sorabilirsiniz.

Bu arada Katılım Amacım Bilgisayar Kullanım Seviyemi ilerletmek.

Kürt Türk Laz Çerkez Herangi Bi Irk Ayrımı Asla Yapmam Siyasi Tartışmalara Girmem.

Kin Gütmem Kimseye Karşı Bildiklerimi Paylaşmayı Severim.

Tek Düşmanım Bu Vatanı Milleti Bölmeye Çalışanlardır.

Oynadıgım Online Oyunlar:Counter Strike | Knight Online Ve Knight Online Private | Savage 2 | Runes Of Magic | OlschoolKo |

Kullandıgım Programlar: Visual Basic 6.0 EnterPrise Edition | C ++ Programming Language

alph4

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
319
0
Aleykum Selam
Aramıza hoş geldin Gökhan
Umarız kalıcı olursun
İyi forumlar ..

burak9201

Yeni üye
25 Şub 2012
46
0
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin bende burak memnun oldum :)
Counter oynıyomuşsun Gun Game 'e ilgin var mı ? (online)

18 Eyl 2012
241
0
Etc/Host
Arkadaşlar ALLAH razı olsun Hepinizden Cümleten Aleyküm Selam alph4 Kardeşim Geçici olarak Gelmedim :) Önceden bi Sitemiz vardı Reklam Olmasın Diye adını vermiyorum oradaydım Sitemiz Kapandı 1 Sene önce 1 senedir Herşeye ara vermiştim Tekrar Bi Aşk Başladı içimde Ben attım Kendimi THT'ye :)

Gun Game İle İlgim yok kardeşim yaa :) Ama Varsa Bi sıkıntın falan Elimden Geldigi kadar yardımcı olmaya çalısırım Arkadaşlarım Gun Game'de Oynuyolar. Counter'e Fazla Girmiyorm Oyuna zaman Harcamıyorum Hatta İş Güç. Boş Zamanlarımda Bilgisayar Kullanımımı Yükseltmeye Ayırıyorum. Hangi Programlar çıkmış Sistem bilgileri parçalar falan filan :) Birazda VB ve C++ Çalısıyorm arada :)

burak9201

Yeni üye
25 Şub 2012
46
0
anladım kardeşim sıkıntım oldugundan demedim forumdaş biriyle oynarım ihtimaliyle sormuştum o soruyu :D

18 Eyl 2012
241
0
Etc/Host
Arkadaşlar Ben Forumu Çok Sevdim Ya Hepinizden ALLAH razı Olsun Hepiniz Sıcak Kanlı İnsanlarsınız. Vatanını Milletini Seven insanlarsınız ALLAH sizden Razı olsun. Herkezin İmzasında Ya Şehitlerimizle ilgili Bi Söz ya Vatanla İlgili Bir Söz Yada ALLAH (c.c) İle İlgili Çok Güzel Sözler Var ALLAH Hepinizden Razı Olsun Kardeşlerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.