Selamın Hello xD

16 Ocak 2009
57
0
istanbul
Öncelikle hepinize selamlar

ben 14 yaşında bilgisayardan anlayan bir öğrenciyim

ama hacker olmak istiyorum

yardım edecek birisi varsa yanıtlasın lütfen
bende bir warrior olmak istiorum lütfen!!!!:D:D

BY.T3HLİK3

Uzman üye
1 Ocak 2009
1,640
0
Rıddıck’ın Günlükleri.
Tabi kardeş herşeyi kırabilirsin
icon10.gif

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
:) Vay Bee.. Bu Foruma Herkez Hacker Olmakmı Güüldürmeyin Beni

-Hecker Olunmaz Doğulur

-Hackerlar Şifre Kırmak İçin Hacker Olmak'a Gerek Yok Programlar Var

-Sen Gerçek Hacker Olman İçin Kendi Açıklarını Üretmen Lazım Bunu Yapman İçin 10 Sene Pc ile Uğraşman Lazım

-Hacker Olmak İsitoyrum Diyorsunda Her Site Hackleyen Hacker Olmaz !!!

Sagılarımla The Wolf

Ar-Ge Team

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
:) Vay Bee.. Bu Foruma Herkez Hacker Olmakmı Güüldürmeyin Beni

-Hecker Olunmaz Doğulur

-Hackerlar Şifre Kırmak İçin Hacker Olmak'a Gerek Yok Programlar Var

-Sen Gerçek Hacker Olman İçin Kendi Açıklarını Üretmen Lazım Bunu Yapman İçin 10 Sene Pc ile Uğraşman Lazım

-Hacker Olmak İsitoyrum Diyorsunda Her Site Hackleyen Hacker Olmaz !!!

Sagılarımla The Wolf

Ar-Ge Team

hay ağzına sağlık be the_wolf daha ben birşey demiyorum

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
Bir cok sabırısızsın, İki amaçsızsın, Üç ha deyince hacker olunmaz, Dört Hsogeldin, Bes Kuralları oku, Altı Türkce' ye dikkat!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.