Network Selamlar, nasıl yapabilirim?

Öncelikle eski ama aktif olmayan bir kullanıcıydım tekrar geldim.

soruma gelecek olursak, internettimize bağlı baya fazla kişi olduğunu farkettim.
Ama hepsi komşu,akraba,tanıdık vs onlara internettimizden çıkın vb diyemem.
Onlar internettimize bağlansa da ağın çalışmamasını istiyorum.
Yani ağda kalacaklar fakat hiçbir şeye erişimleri olmayacak, yapılabilir mi sizce ?

Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler.❤️

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,406
961
Merhabalar

modem arayüzünden belirlediğiniz kişileri kara listeye alarak bunu yapabilirsiniz.

İyi Forumlar

Çözüm

'Ra

21 Kas 2015
2,406
961
arayüz kısmında hepsinde olması gerek diye düşünüyorum hangi modemi kullanıyorsunuz birde internet sağlayıcı değilde modem ile alakalıdır

'Ra

21 Kas 2015
2,406
961
İlk önce hedef cihazın MAC adresini bulun. Resmini attığınız yerde bir cihaza tıklayınca yukarıda çıkıyor.

Sonra İnternet > Güvenlik > Filtre Kriterleri yolunu izleyin.

Filtre Değişimi kısmından MAC filtresini açın ve "Kara Liste" seçeneğini seçip uygulayın.

Daha sonra MAC Filtresi kategorisine girin.

MAC adresi kısmına hedef adresi girin, isme de herhangi bir şey koyabilirsiniz.

"Uygula" butonuna tıklayın.

burada ki anlatımı uygulayabilirsiniz super online için.

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
926
561
Öncelikle eski ama aktif olmayan bir kullanıcıydım tekrar geldim.

soruma gelecek olursak, internettimize bağlı baya fazla kişi olduğunu farkettim.
Ama hepsi komşu,akraba,tanıdık vs onlara internettimizden çıkın vb diyemem.
Onlar internettimize bağlansa da ağın çalışmamasını istiyorum.
Yani ağda kalacaklar fakat hiçbir şeye erişimleri olmayacak, yapılabilir mi sizce ?

Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler.❤️
Merhaba,
Kısayoldan şifreyi değiştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.