Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sword1453

Yeni üye
5 Eyl 2021
28
11
VATAN
Selamlar Ben aranıza yeni katıldım. Öncelikle hepinize Selamlar , Forumu biraz inceledim Forumda İstihbarat tim alımları olduğunu gördüm hala aktif ise başvurmak isterim :) alımlar hala aktif midir ?

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Merhabalar Hoşgeldin kurallarımızı ve misyonumuzu okumayı unutma. umarım iyi vakit geçirirsin

Şuanlık açık değil diye biliyorum

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Umarım , Bu arada bir hitap şekli var mıdır ? size nasıl hitap etmeliyim ?
Biz kardesiz. Canimsin. Seni kazanma dilegiyle. Muracaatini yap cok degerli hocalarimiz var. Onlarin kardeslik duygularinin nasil bir boyutta oldugunu gorseniz makam koltugu benim gibi dusunmezsiniz. Ben sadece burada siz kardeslerimizin hizmetcisiyim. Herbiriniz cansiniz.

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
Selamlar Ben aranıza yeni katıldım. Öncelikle hepinize Selamlar , Forumu biraz inceledim Forumda İstihbarat tim alımları olduğunu gördüm hala aktif ise başvurmak isterim :) alımlar hala aktif midir ?
aramıza hoş geldin dostum umarım burada iyi yerlere gelirsin bu arada istihbarat timin alımları kapandı ama forumda sadece istihbarat tim yok anka red team var blue team var anka underground team var ve daha birsürü tim ve kulup var ama istihbarat time katılmak istiyorsan birdahaki alımları bekle ve böke hocama başvuru at eğer uygun görürlerse alırlar istihbarat time

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Dostum öncelikle aramıza hoşgeldin , umarım FORUMU beğenmişsindir. Şuanda İstihbarat Tim alımları kapalı , ancak açılacaktır , bu süreçte Siber istihbarat gibi konuları araştırarak Time daha bilgili bir şekilde girebilirsin.

Saygılarımla..İYİ FORUMLAR

Sword1453

Yeni üye
5 Eyl 2021
28
11
VATAN
Dostum öncelikle aramıza hoşgeldin , umarım FORUMU beğenmişsindir. Şuanda İstihbarat Tim alımları kapalı , ancak açılacaktır , bu süreçte Siber istihbarat gibi konuları araştırarak Time daha bilgili bir şekilde girebilirsin.

Saygılarımla..İYİ FORUMLAR
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.