Selamlarr burada yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samett_17

Yeni üye
8 Mar 2023
24
2
Öncelikle selamlar şuanda 0 bi noktasındayım ama başlıyorum biyerden işte neyse öğrenmekten ziyade burdakilerin bana yardımcı olabileceğini düşündüm. Bilgili biri varsa önceki mesajlarıma bir göz atabilir mi şimdiden teşekkürler...

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
Öncelikle selamlar şuanda 0 bi noktasındayım ama başlıyorum biyerden işte neyse öğrenmekten ziyade burdakilerin bana yardımcı olabileceğini düşündüm. Bilgili biri varsa önceki mesajlarıma bir göz atabilir mi şimdiden teşekkürler...
hoş geldin hocam öğrenmek istediğiniz üzerinde çalıştığınız ilgi duydunuz bir konu başlığı varsa söyle yardımcı olalım örnek; sosyal medya ve benzeri konular.

Samett_17

Yeni üye
8 Mar 2023
24
2
Sadece getcontact ile seni eklediğini görmüşsün, bir de 2 yıl önce tanıştığınızı ve o zaman eklediğini. Belki telefon numarası bile değişmiş olabilir :(
Getcontact ile ekleme değil de uygulama zaten birinin seni nasıl kayıt ettiğini gösteriyor ama kayıt eden kişinin numarasını göstermiyor malesef tek sorun bu en son aklıma acaba uygulamayı hackleyipte numara bilgisine ulaşılabilir miyiz diye düşündüm tabi öyle birşey mümkünse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.