Selamun Aleyküm THT Yoldaşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ST4RK11

Yeni üye
11 Tem 2023
17
6
Hepinize merhabalar arkadaşlar aslında yeni katılmadım ama hesabı yeni kullanmaya başlayabildim ilk konumu açtım ama buradan bir selam vereyim dedim. Bilmem gereken ne var işler nasıl yürür buralarda? Hacker ünvanını hak etmeyi çok isterim boş beleş işler yapıp da ben hackerım diye gezinenlerden olmak istemem :)

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,432
1,006
Arkana bak
Hoş geldin kalıcı olman dileğiyle. Buyrun 👇

Konu 'Forum Kuralları' Forum Kuralları

Tim veya kulüplere katılabilirsiniz 👇

Sıfırdan başlıyacaksan çook şey öğrenmeniz gerekiyor 👇

İyi forumlar.

ST4RK11

Yeni üye
11 Tem 2023
17
6
Hoş geldin kalıcı olman dileğiyle. Buyrun 👇

Konu 'Forum Kuralları' Forum Kuralları

Tim veya kulüplere katılabilirsiniz 👇

Sıfırdan başlıyacaksan çook şey öğrenmeniz gerekiyor 👇

İyi forumlar.
Hepsini inceleyeceğim tabii ki sıfır değilim ama yine de çok yol almam lazım

Bu yıl sınava gireceğim hedefime ulaşacağım ve kendimi bu tutkuya adayacağım. Hepinizle burada görüşebilmek dileğiyle

cashflash

Üye
28 Kas 2023
140
30
Hepinize merhabalar arkadaşlar aslında yeni katılmadım ama hesabı yeni kullanmaya başlayabildim ilk konumu açtım ama buradan bir selam vereyim dedim. Bilmem gereken ne var işler nasıl yürür buralarda? Hacker ünvanını hak etmeyi çok isterim boş beleş işler yapıp da ben hackerım diye gezinenlerden olmak istemem :)
hoş geldin, açılan konulardan ilerleme kaydedebilirsin. ben de şu an siber güvenlik alanında araştırmalar yapıyorum, yazılım dilleri öğreniyorum ve denemeler yapıyorum. umarım başarılı olursun bu yolda. iyi forumlar

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,107
560
Belirsiz
Merhaba, hoş geldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.