Selamun Aleyküm

Mavilance

Yeni üye
19 Ocak 2012
31
0
Merhaba Arkadaşlar ,
Forum a yeni üye oldum yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorum :D
Hackerliğe 3 yıl önce başladım 16 yaşındayım
C# , Php , 3D StudioMax ,ve Flash Dan anlıyorum;
Sizlerdende çoğu konuda fikir Almak istiyorum Nede olsa 1 elin nesi var
2 elin sesi var

Son düzenleme:

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
h.geldın kardeşim bana su msnden acılen ulabılırmısın Edit by Weraleht -- MSN Adresi Vermek Yasak dığer arkadaşlarım guclu bır saldırı yapacam yardımınız dokunabılırse lutfen sızde ekleyın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
beyler thtye gelis sebebım bılgı almak acaba bı swyı tamamen kapatıcak bı program bılen warsa lutfen alta yorum yapabılırmı kardeşlerım çok acıl hakkım yendı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.