Selamun Aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByY0rguN

Yeni üye
17 Eki 2013
8
0
Selamun Aleykum;
Evet Beyler, bu siteyi zaten takip ediyordum bir üyeliğin daha yararlı olacağını düşündüm. Pc ile aram gayet iyidir. Hepimizde de olduğu gibi bu bir Merak. Bir üç lemdeyiz: Merak-İlgi-Bilgi . Evet bende bu sitede bu üçlemi yerine getireceğime inanıyorum. Şimdi sizden birşey istiyorum NEREDEN BAŞLAMALIYIM ? Malum site geniş.

10 Eki 2013
229
0
Manisa
tndb1.jpg
Fotoğrafta güzel çıkmışsın panpa for var mı ?

ByY0rguN

Yeni üye
17 Eki 2013
8
0
Hoşgeldin kardeşim öncelikle ilgi alanın ne ona göre yardımcı olalım

Hoş bulduk. Merağım Pc ye ait olan herşey :D ama şu anda ki ilgi alanım İşletim sistemlerinde Temel teşkil eden şey (her neyse artık o) Bir çok kod yazılmış cmd komutları .bat a yazılmış çeşitli virusler vs. dosyalar hepsinin ayrı bir dili var ve bu kodların hepside elle yazıldı. Tabiki ne yaptığını bilen biri tarafından. İşte ilk olarak başlamak istediğim nokta bu sistemin Temeli. Bu dil i bilmek için nerden nasıl başlamalıyım? yardımcı olursanız müteşekkir kalırım.

batitrakya

Üye
4 Eki 2012
173
37
54
Aleykum selam hosgeldin bende burada yeniyim simdiye kadar birsey paylasmadim yakinda cok super paylasimlar yapacagim evel ALLAH

hollyway

Yeni üye
18 Eki 2013
1
0
arkadaşlar bende yeniyim ve malesef şimdiye kadar pc ile fazla zaman geçiremedim bazı sorunlardan dolayı ama artık zamanım bol ve pc ile ilgili herşeyi öğrenmek istiyorum yardım edebilcek biri varsa minnertar olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.