Server Yedirmede Yeni Bir Yöntem

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar herkesin bildiği gibi artık android devrindeyiz.

Bir çok kişi bu telefonlara ilgi gösteriyor, alıp kullanıyorlar.

Tabiki andoridin bu kadar raabet görmesinin sebeplerinden biride ücretsiz uygulamaları.

Açık kaynak kodlu olmasından dolayı kişiler bu cihazlar için kendi uygulamalarınıda yazabilirler.

- Bu bizim nasıl işimize yarayacak ?

Arkadaşlar herkes android için çeşitli uygulamalar ararken , bizim bir çok uygulamanın bir arada olduğu bir programımız olduğunu düşünün .

Çok güzel olurdu değil mi ?

Şimdi ne demek istiyorum, arkadaşlar keylogger / rat serverimizi oluşturduktan sonra android kullanan bir arkadaşımıza gidiyoruz ve yeni uygulamalardan bahsediyoruz çıkarılan program ile telefonu için bir çok özellik olduğunu vs vs söylüyoruz 'burası sizin hayal gücünüze kalmış.

Daha sonra kişi uygulamayı sizden isteyecektir ve sizde bu çok değerli programımızı iyi niyetinizden ötürü kurbana yollayacaksınız :)

Örnek bir dialog :

- Biz : kanka android için süper bir program çıkartmışlar hemde ücretsiz

- Kurban : yaa nasıl bir şey o nerden buldun ?

- Biz : internette araştırırken buldum , android telefonlar için bir çok uygulama var içerisinde, hemen hemen tüm androidler destekliyor benimkinde çalıştı.

- Kurban : ne tür uygulamaları var ki ?

- Biz : ya mesela parmak iziyle tuş kilidi açma, sesle komut verme falan

- Kurban : off çok güzel bir şeymiş nerden indirdin yollasana banada

ve amacımıza ulaşmış olduk artık sizde kendi hayal gücünüze göre kurbana serveri yedirtebilirsiniz.

Ziqox

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
261
0
Baker, 221B
İyi günler, başarılı bir yöntem fakat bir sorum olacaktı ;
android telefonlarıda bilgisayarlar gibi kontrol edebilirmiyiz ?

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
İYide Kardeş Hangi Android .exe dosyasını çalıştırıyo

bakın siz karşı tarafa android exe yi çalıştırıcak demiceksiniz ki , mesela "bu program android için uygulamalar barındırıyo telefonu bilgisayara bağlayıp uyumlu eklentileri kurabilirsin" tarzı şeyler diceksin ki inandırıcı ve gerçekçi olsun.

CebeciBey

Üye
26 Haz 2012
116
0
aslında log yedirmelerde sosyal mühendislik çok işe yarıyor çünkü bunu indirmesi için kurbanımızı inandırmamız gerek bu da çok kolay değil konu için çok teşekkürler komutanım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.