Seslİ chat sİtelerİne saldiri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARCELİS

Yeni üye
23 Haz 2009
4
0
slm arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum. Burda birbirinden değerli arkadaşlar var çok başarılı çalışmalar var. Bu konuda arkadaşları tebrik ediyorum. Benim bir sorunum var sesli chat sitesinde ağır hakaretlere maruz kaldım ve ip ban yedim siteyi çökertmek ya da ip banı kaldırmak gibi bir yöntem varsa arkadaşlardan acil yardım istiyorum. Bütün arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Öncelikle arkadasim hosgeldin sefa verdin Modeme reset cekersen tekrar girebilirsin siteye Yada Proxsile Tekrar girebilirsin Cökertmeye gelince forumda gerekli programlar var sanirim dolasmani tavsiye ederim Bunu tek kisiyle yapamazsin ama bir kac arkadasinla saldiri yaparsan site yavaslicaktir ve kisa süreli kapanir

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
tşk.ler verdiğin bilgi için ama çok acil yapmam lazım :(

yukarıda arkadaşım sana kısa sürede netice alabileceğin yöntemi söylemiş yani dos saldırısı ama ben illede o siteyi haritadan sileceğim dersen web site açıklarını arayan programlar ile siteyi taratırsın eğer sitede açık varsa o açığın ismini öğrenirsin ve bu açık vasıtası ile siteyi hacklemeye çalışırsın muhtemelen bulduğun açığı nasıl kullanacağına dair videolu anlatımlar da bulabilirsin. bütün bunlardan sonuç çıkmaz ise sende bileşim alanında uzmanlaşmaya çalışırsın en basitinden html, algoritma öğrenirsin ve tek hamlede istediğin siteyi çökertebilecek seviyeye gelirsin. bu dökümanların hepsi forumda mevcut. yani uzun sözün kısası hack 5 dakikada öğrenebileceğin bir olay değil. yeni başlamışsın sana önünde duran uzun yolda yürümeye karar verirsen başarılar dilerim ve seni Türkiye'nin en büyük hackerleri arasında görmekten gurur duyarım. sakın seninle dalga geçtiğimi düşünme.. yalnızca yapman gerekenleri mizahi bir dille anlatmak istedim kardeş.
selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.