Sessiz THT

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
THT
Saat 6-7 arası çok sessiz. Nedenini bilmiyorum ama normalde arılar gibi vızır vızır çalışan o kadar üyenin şuanda olmayışı burayı THT'yi sessiz bir yere dönüştürdü.

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Biz robot değilizki kendimizi şarja takıp oturalım. Herkesin uyuma ihtiyacı oluyor malumun Ramazan geldi açlık birazda yoruyor insanı

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Eger 28 saat cidden uyumadiysan git uyu bence bu konu sakaya alinmaz daha da kotusu 28 saattir pc basin da hareketsiz bi sekilde kaldiysan cok tehlikeli

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Öılümcül olmasa bile 11 RedBull içmek demek epeyi zararı olur geçen defa bir video gördüm adam 20 redbull içmişti 1 güne kalbi şişmiş acile zorla yetişdirmişdiler. 28 saat uyanık kalmak göz ve beynine zarar. Kısaca git uyu ))

Uyumayacağım 48 saat hedefim acaba ne olacak...20 Redbull nr ki adam yaşlıdır herhalde ben 31 tane içmiştim hala yaşıyordum hemde yaşım 15di. :D . Birşey olacağını sanmıyorum.

Gök-Kurt

Uzman üye
16 Ara 2012
1,516
0
27
İZMİR
Uyumayacağım 48 saat hedefim acaba ne olacak...20 Redbull nr ki adam yaşlıdır herhalde ben 31 tane içmiştim hala yaşıyordum hemde yaşım 15di. :D . Birşey olacağını sanmıyorum.

Biz yaptık onu ama sakın yapma ki sonuncu gün vodka içmiştik bonzai içmişlere dönmüştük berbat birşey deneme 16 17 saat durmadan uyuyo insan sonra :D birde redbull içinde arı leşi var haberin olsun sabah sabah taze bilgi :D

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Öılümcül olmasa bile 11 RedBull içmek demek epeyi zararı olur geçen defa bir video gördüm adam 20 redbull içmişti 1 güne kalbi şişmiş acile zorla yetişdirmişdiler. 28 saat uyanık kalmak göz ve beynine zarar. Kısaca git uyu ))

24 redbull o. Hem adam ölmüş sonradan biri dedi deep webde görmüş. Aşırı kötü durum. Bende arayla uyuyorum mesela sabah 6-7 de uyuyorum 9-10 gibi kalkıyorum. Ramazan bitsin yapmayacağım daha.

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
24 redbull o. Hem adam ölmüş sonradan biri dedi deep webde görmüş. Aşırı kötü durum. Bende arayla uyuyorum mesela sabah 6-7 de uyuyorum 9-10 gibi kalkıyorum. Ramazan bitsin yapmayacağım daha.

Aynen aşırı enerji içeceği tüketiminin zararı kötüdür Ramazan başlayalı PC Başından kalmadım artık gözlerime kadar heryerim ağrıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.