Sevgilliler günü. icin FİKİR.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
arkadaslar yengenizle huzurlu mutlu bir arkadslarıgımız var

ve önümüzde biz erkeklerin asla hoşlanmadıgımız 14 şubat var

geldi cattı gene

yengenize ne alabilriim parfum yumuş vs vs gibi sıradan fikirler olmasın LÜTFEN.

???

HayaLiST

Katılımcı Üye
21 Tem 2010
289
2
Kalp Şeklinde Bir Kutu Al Ve içine 360 Adet küçük Not Kağıdına İster Söz , İster Duygu ve Düşüncelerini Yazabilirsin. Her Gün Bir Tane Okuyacağı Şekilde tembihle.. Kutunun Altına Şu Akvaryumun içine Koyulan Saydam Taşlardan Koy Ve İçine Bol Bol Kendi Parfümünden Sık.

Bunu Nişanlım Bana Kendi Elleriyle Yazdığı Sözlerle Hediye Etmişti. Çok Beğenmiştim. Bu fikri Sende Yapabilirsin. Dilersen P.M Atarak Daha Detaylı Anlatabilirim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
kalp şeklinde bir kutu al ve içine 360 adet küçük not kağıdına ister söz , ister duygu ve düşüncelerini yazabilirsin. Her gün bir tane okuyacağı şekilde tembihle.. Kutunun altına şu akvaryumun içine koyulan saydam taşlardan koy ve içine bol bol kendi parfümünden sık.

Bunu nişanlım bana kendi elleriyle yazdığı sözlerle hediye etmişti. çok beğenmiştim. Bu fikri sende yapabilirsin. Dilersen p.m atarak daha detaylı anlatabilirim.

denenebilir aslında

Yéni-Çéri

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
607
0
Kitap kardeşim anlamlı bir kitap(Ben kendini arayan kadın ile aysel kitabını hediye etmiştim seneyede Kendini bulan kadın ı hediye edicem inşallah) şöyle güzel bir kutunun içinde yanında bir kaç not ile olur.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
Kitap kardeşim anlamlı bir kitap(Ben kendini arayan kadın ile aysel kitabını hediye etmiştim seneyede Kendini bulan kadın ı hediye edicem inşallah) şöyle güzel bir kutunun içinde yanında bir kaç not ile olur.

kitap olmaz kardeşim daha iki gun once benim kitapımı aldı zaten kitapların icinnde yengen

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Hediyeyi Çok Fazla Büyütemezsin Hani Özellikle Maddi Açıdan Ama Günü Güzelleştirebilirsin ;

Günü Dolu Dolu Yaşayın Ne Biliyim Canlı Müziğin Olduğu Bir Yere Götür(FazlaSesliOlmasınCiddenSıkıntı :D )
Sinemayı Önermem,Şöyle Sakin Sakin Yürüyebileceğiniz Bir Yere Gidin Dertleşin Aslında Hemen Hemen Hergün Böyle Dolu Dolu Olmalı Ama Malum Hayat İzin Vermiyor :D , Yani O Gün Tamamen Birlikte Olun Hediyeyi Ver Bir Şeyler İç Ayrıl Olmasın

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
vallahi arkadaşlar !!! Cılqınca Bir fikir cıkar die beklıyom ama vasatız şuan... hemde cok

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
vallahi arkadaşlar !!! Cılqınca Bir fikir cıkar die beklıyom ama vasatız şuan... hemde cok

Çılgınca ?
Al o zaman o muhterem yengemizi Bungee Jumping'e bindir alta şişme balon koy sen işaret verdiğinde görevli ipleri kessin hanımefendi çığlıklar içinde şişme zımbırtısına düştükten sonra elinde çiçekle sevgililer gününü kutlarsın.

Hadi yapta görelim!

Sen bunu yap video çek gönder bana banka hesabını sinemanızı ve ardından yemeğinizi ben ısmarlicam.

Harbideli

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
366
0

Çılgınca ?
Al o zaman o muhterem yengemizi Bungee Jumping'e bindir alta şişme balon koy sen işaret verdiğinde görevli ipleri kessin hanımefendi çığlıklar içinde şişme zımbırtısına düştükten sonra elinde çiçekle sevgililer gününü kutlarsın.

Hadi yapta görelim!

Sen bunu yap video çek gönder bana banka hesabını sinemanızı ve ardından yemeğinizi ben ısmarlicam.

Bu iyidi hahhah :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80

Çılgınca ?

Hadi yapta görelim!

Uçmuşun sen OSMANİYEDE nerde bulacan bu dediklerini :))))

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Uçmuşun sen OSMANİYEDE nerde bulacan bu dediklerini :))))

Baban Bungee Jumping sahibi olsa bile bunu yapamazsın zaten :)

Milletten ne tür bir fikir istiyorsun sanki paran var mı ?
Var ise ne kadar bir paradan söz ediyoruz ?
Screen-Shot-2012-10-23-at-9.01.19-AM.png

Iron Man 3'teki bu devasa ayıcığı al bayılmazsa bende bişi bilmiyorum. :)

Fikir çok ama sen kimsenin düşüncesini belli bir çitaya sokmuyorsun sonsuz seçenekli bir soruda kimse bir seçenek seçmez unutma.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80

Baban Bungee Jumping sahibi olsa bile bunu yapamazsın zaten :)

Milletten ne tür bir fikir istiyorsun sanki paran var mı ?
Var ise ne kadar bir paradan söz ediyoruz ?
Screen-Shot-2012-10-23-at-9.01.19-AM.png

Iron Man 3'teki bu devasa ayıcığı al bayılmazsa bende bişi bilmiyorum. :)

Fikir çok ama sen kimsenin düşüncesini belli bir çitaya sokmuyorsun sonsuz seçenekli bir soruda kimse bir seçenek seçmez unutma.

DALGANI ÖTEDE geç. seviyeni koru

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.