shadow ban

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Herkese selamlar
Arkadaslar instagram hesabımda "shadow ban" bulunmaktadir.
kesfete dusmuyorum
onerilere cikmiyor hesabim
kullanici adimi tam yazmadan bile instagram hesabim aramalar kismindan bulunmuyo
yani uzun lafin kisasi instagram algoritmasi beni tamamen kara listeye almis durumda
222k takipcim var fakat 170ksı bot hile
bundan dolayi kara listeye alindigimi dusunuyorum
bu durumdan nasil kurtulabilirim?
herkese iyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba, shadow ban diye birşey kesinlikle yoktur fakat hitleriniz düşmüş olabilir.

Diğer sayfalardan destek/yardım/reklam alarak bunları yükseltebilirsiniz.

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Merhaba, shadow ban diye birşey kesinlikle yoktur fakat hitleriniz düşmüş olabilir.

Diğer sayfalardan destek/yardım/reklam alarak bunları yükseltebilirsiniz.
şoyle bi durum var
mesela benim takipcim organik 40 50k civariyken hikaye izlenmelerim 8 9k civariydi
ne zamanki bot basmaya basladim hikaye izlenmeleri cok hizli bi sekilde 1k ya kadar dustu
simdi ben bot bastim die insanlarin bni takipden ciktiklarini dusunmuyorum
illaki kara listeye alindim die dusunuyorum
ya insanlar toplu sekilde bni takipden cikmis olucak bu kadar sert dusus olduguna gore
yada shadow ban die bisey var
tabii benim fikrim

BenEyo

Yeni üye
26 Tem 2021
13
3
Herkese selamlar
kesfete dusmuyorum
kullanici adimi tam yazmadan bile instagram hesabim aramalar kismindan bulunmuyo
yani uzun lafin kisasi instagram algoritmasi beni tamamen kara listeye almis durumda
herkese iyi forumlar..
Sevgili THT üyesi öncelikle Shadow Ban yoktur, illaki var diyor isen bu senin düşüncen buna karışamam. Bu durumda botları kaldırsan dahi düzelmeyecektir ve hile, bot v.s şeyler kullandığın için sana daha fazla yardımda bulunamayacağım. Her şey Emek Gerektirir. İyi günler.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Herkese selamlar
kesfete dusmuyorum
herkese iyi forumlar..
yüksek ihtmial (( Bence ))
Hileli Takipçilerinden Dolayı Olabilir.

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
yüksek ihtmial (( Bence ))
Hileli Takipçilerinden Dolayı Olabilir.
kesinlikle ondan cunku storylerimin izlenmesi bot bastiktan sonra dustu
ama cok bilmis ukala arkadaslara bunu anlatamiom neymis shadow ban yokmus dunku coluk cocuklr burda fikir verir olunca boyle oluyo eskiden tht daha elit bi yerdi simdi dustugu duruma bak
her neyse dedigim gibi hesap kara listede ne onerilere cikiom ne kesfete dusuom ne hikayeler izlenio
reklam verdim ama 1 hafta olmasina ragmen hic bisey duzelmedi
bnde nasil kurtulurum die buraya yazayim dedim ama burdakilerin dunyadan haberi yok...

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Herkese selamlar
kesfete dusmuyorum
herkese iyi forumlar..
Öncelikle merhaba instagramda Shadow Ban diye birşey yoktur muhtemelen algoritma takipçilerinizin 3.parti yazılım (bot) olduğunu tespit etmiş ve size yasak koymuş olabilir saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.