Sızma Testleri Shell Atma

Siyahli

Yeni üye
Dostlar Selamün Aleyküm
Bir Site Var, Admin Paneline Erişebiliyorum Ve Admin Panelinde Upload Seçeneğide Var.

qankvmk.jpg

Benim Yardıma İhtiyacım Var:
Shell Oluşturmak İçin Özel Programa İhtiyacımızmı Var?
Shell Rat Gibi Birşeymi?
Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,813
1,145
Arkana bak
1)Mac veya Linux işletim sistemlerinde Terminal aracılığıyla Shelle erişilir Terminal Mac ve Linux işletim sistemlerinde zaten kuruludur. Windows işletim sistemlerinde ise Shell'e erişmek için ayrı bir program indirmek gerekir.
2)Shell, bir bilgisayar işletim sisteminin kullanıcı arabiriminin UI bir parçasıdır ve kullanıcı ile işletim sistemi arasında etkileşim sağlar. Shell kullanıcının komutları girip çalıştırmasına dosyaları yönetmesine, işlemleri başlatmasına ve işletim sistemi kaynaklarına erişimine olanak tanır.

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,385
352
Dostlar Selamün Aleyküm
Bir Site Var, Admin Paneline Erişebiliyorum Ve Admin Panelinde Upload Seçeneğide Var.

qankvmk.jpg

Benim Yardıma İhtiyacım Var:
Shell Oluşturmak İçin Özel Programa İhtiyacımızmı Var?
Shell Rat Gibi Birşeymi?
Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Baktığınız siteye shell atamazsınız sebebi ben o siteye sızmayı çok denedim fakat başarısız oldum ve shell nedir sorunuza yanit

Siyahli

Yeni üye
Baktığınız siteye shell atamazsınız sebebi ben o siteye sızmayı çok denedim fakat başarısız oldum ve shell nedir sorunuza yanit
Hep seni görüyordum bu konularda yardım edeceğini biliyordum saol

Saol

Siyahli

Yeni üye
Ya bişey Anlamadım bu şelin kontrol panelimi var hani diyolar yonete biliyoruzda nerden yonetiliyor yazmamiski shell dosyalarina bakiom rat gibi program sanmıştım değilmiş içi kodlu modlu yardımcı olursan sevinirim

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,385
352
Ya bişey Anlamadım bu şelin kontrol panelimi var hani diyolar yonete biliyoruzda nerden yonetiliyor yazmamiski shell dosyalarina bakiom rat gibi program sanmıştım değilmiş içi kodlu modlu yardımcı olursan sevinirim
Shellin kontrol paneli fln yok shell ztn kendisi kontrol paneli gibi bir şeydir sunuxda dosya silebilir oluşturabilir yükleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.