Siber eğitim 2.dönem Web hacking Öğrenci Alımı yeniden açılmıştır!

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Öncelikle Selamun aleyküm,Siber eğitimin 2.döneminde yapılan başvurularda 85 kişinin başvurusunu onaylamıştık.fakat 85 kişi içerisinden 25 kişi bile olamadık.Bu yüzden Tekrar Alımları açıyoruz ;

Eğitimimize katılmak isteyenler ;

Forum nickiniz :
Haftalık müsait olduğunuz Gün ve saatler :
Web hacking hakkında bilgi düzeyiniz :
Eklemek istediğiniz :

Başvuruları Bana Özel mesaj yoluyla atabilir

ALIMLAR KAPALI

Son düzenleme:

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Eğitim işini yanlış yapıyorsunuz gerçekten öğrenme amacı olanları bulmak zordur bu yüzden çok fazla fake başvuru aldığınızı düşünüyorum, ciddi ciddi eğitim almak isteyenleri bulmak için katılım şartlarının ağırlaştırılması gerekli kimlik bilgisi cep telefonu vs... Yoksa onune gelen ben katılıyorum der elde var sıfır...

Biz uğraşmak istemesek zaten eğitmen olmak istemeyiz, gelmek isteyene kapımız açık

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Son fırsat kaçırmayın derim :) İsteyen zaten girermeye çabalar gayret gösterir ;)

Ritimsiz

Üye
12 Tem 2017
67
0
Eğitim almak isteyip de alamayan arkadaşlar için iyi olmuş.Başvuru yapan herkese bol şans.

XCuPpAX

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
346
0
L.A
Hocam ben size outlook hesabinizdan mail attım tekrar atıyım mı yoksa başvurum kabul oldu mu ?

Ahmet0172

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
707
0
Öncelikle Selamun aleyküm,Siber eğitimin 2.döneminde yapılan başvurularda 85 kişinin başvurusunu onaylamıştık.fakat 85 kişi içerisinden 25 kişi bile olamadık.Bu yüzden Tekrar Alımları açıyoruz ;

Eğitimimize katılmak isteyenler ;

Forum nickiniz :
Haftalık müsait olduğunuz Gün ve saatler :
Web hacking hakkında bilgi düzeyiniz :
Eklemek istediğiniz :

Başvuruları Bana Özel mesaj yoluyla atabilirsiniz.

Not : alımlar 2 gün olacak ve bittikten sonra direkt eğitimlere başlayacağız

Eğitim katılma şartları kitap mı göndericektik?
Not:Ben normalde kabul edildim Teşkkürler ama okul kursları 2 ay erken başlayınca verdiğim saatler uyuşmadı bir bakayım ona göre kayıt yaparım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.