Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi

2 Ağu 2019
66
21
Kayseri
Merhaba Arkadaşlar
Uzun süredir üzerinde çalıştığım siber güvenliğe giriş eğitimimi sonunda tamamlamış bulunmaktayım. Youtube üzerinden eğitim videolarına bakabilirsiniz. Hem yeni başlayanlar hem de hali hazırda ilgilenen arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum. Beğenip yorum yapmayı unutmayın. Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle. Aşağıdaki Linkten Oynatma Listesini Görüntüleyebilirsiniz.
Siber Güvenliğe Giriş

byOnur13

Uzman üye
25 Şub 2014
1,438
11
QATAR
ellerine sağlık kardeşim videonu izledim birazını ama yararlı başarılarının devamını beklerim

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Merhaba Arkadaşlar
Uzun süredir üzerinde çalıştığım siber güvenliğe giriş eğitimimi sonunda tamamlamış bulunmaktayım. Youtube üzerinden eğitim videolarına bakabilirsiniz. Hem yeni başlayanlar hem de hali hazırda ilgilenen arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum. Beğenip yorum yapmayı unutmayın. Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle. Aşağıdaki Linkten Oynatma Listesini Görüntüleyebilirsiniz.
Siber Güvenliğe Giriş
Siber güvenliğe heveslenen ve nerden başlayacağını bilmeyen arkadaşlar için temel atmaya işe yarar bir içerik olmuş, elinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.