Siber Güvenlik Uzmanı

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
giphy.gif

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Sigortam.net, dünyanın ilkleri arasında yer alan, 19 yıllık benzersiz tecrübesi, 515 uzman çalışanı, 4.5 milyon mutlu müşterisi ile online ve telefon üzerinden trafik, kasko ve sağlık sigortası karşılaştırması yaparak satışa dönüştüren ilk ve en geniş platformdur.
Türkiye'nin ilk internet girişimlerinden birisi olan Sigortam.net, Genel Müdürlük bünyesinde görev almak üzere "Siber Güvenlik Uzmanı" arıyor.

TEMEL NİTELİKLER:
•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
•Siber güvenlik, Sızma testleri, PCI alanlarında minimum 3 yıl tecrübeli,
•Ağ işlemleri ve ağ güvenliği metodolojileri konularında bilgili,
•İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
•Yeni teknolojiler öğrenmeye ve gelişime açık,
•Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak.

GÖREV TANIMI:
•Ağ ve güvenlik ürünlerinin etkin bir şekilde yönetimini sağlamak,
•Şirketin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak,
•Talepleri karşılamak,oluşan problemlerin takibini sağlamak ve çözümünü geliştirmek.

administrator-icon.png
Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Muaf, Yapıldı
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Users-icon.png
Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Çağrı Merkezi Hizmetleri, Sigortacılık
Departman: Bilgi Teknolojileri / IT
Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Ümraniye)

Başvuru:
Tıklayınız

Son düzenleme:

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Deneyimsiz eleman almazsanız nasıl deneyim yapacak bu insanlar?

Firmaların amacı para kazanmaktır personel alıp yetiştirmek istihdam oluşturmak değildir dostum.Bugün her ne kadar böyle sallasanız da kendiniz şirket açtığınız zaman aynı şeyi yapacaksınız normal olanda bu zaten. Açıkcası kişinin kendisini geliştirememesi ya da tecrübesiz olması benim sorunum değil kişinin sorunudur.Ben personele para vereceksem bulabildiğim en iyi personele parayı vermeyi isterim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.