☪☪☪ Siber Hayalet Gizlilik Paketi ||Görünmez olun.|| ☪☪☪

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
☪☪☪ Siber Hayalet Gizlilik Paketi ||5 VPN+Tor+Anlatım Destekli Yazılımlar|| ☪☪☪

anonymouscover_271710138715_640x360.jpg

Siber Hayalet Gizlilik Paketi

0wZgK9H.png

İçerik::

Gizlilik Üzerine bir tarayıcı
Kod:
[COLOR="Lime"][SIZE="3"][B]Tor-Browser[/B][/SIZE][/COLOR]
5 Adet VPN Programı
Kod:
[SIZE="3"][COLOR="Lime"][B]-CyberGhost
-CyberGate|SoftEther|
-SpotFlux
-TunnelBear
-ZenMate[/B][/COLOR]
Wi-fi Kırma Programı
Kod:
[COLOR="Lime"][SIZE="3"][B]Dumper+JumpStart[/B][/SIZE][/COLOR]
2 Adet Sanal Makine Bağlantısı
Kod:
[COLOR="lime"][SIZE="3"][B]WMware[/B]
Oracle Virtual Box[/SIZE][/COLOR]
3 Adet Gizliliği Baz Alan İşletim Sistemi Bağlantısı
Kod:
[COLOR="Lime"]Tails
Privax
Liberte[/COLOR]
3 Adet MAC-Changer
Kod:
[COLOR="lime"][SIZE="3"]-SMAC macchanger
-novirusthanks macchanger
-T-mac Macchanger[/SIZE][/COLOR]
2 Adet Veri Temizleyici
Kod:
[COLOR="lime"][SIZE="3"][B]-Exif Cleaner[/B][Fotoğraf verisi için]
-File Shredder[Dosyaları kalıcı silmek için][/SIZE][/COLOR]
2 Adet Virüs Temizleyici
Kod:
[COLOR="lime"]-ComboFix
-Zemana anti keylogger[/COLOR]

0wZgK9H.png

İçerikten Bir Kaç Görüntü::

0LJlpB.jpg

0wZgK9H.png

G5MP73.jpg

0wZgK9H.png

yRZNWN.jpg

0wZgK9H.png

68WrB9.jpg

0wZgK9H.png

QWOvjG.jpg

0wZgK9H.png

OB4VzD.jpg

0wZgK9H.png

zYoapj.jpg

0wZgK9H.png

G5MP4Z.jpg

0wZgK9H.png

yRZNpj.jpg

0wZgK9H.png

Açıklama ::

Paketin içindeki neredeyse her programın her bağlantının açıklaması yanında verilmiştir. O bakımdan yabancılık çekmeyeceksiniz.

Dosya boyutunun epik değerlere ulaşmasını istemediğim için. Son resimlerde gördüğünüz üzere güzel bir tasarımla bağlantı olarak ekledim. Bu programı sadece vpn, eklenti vs. vs. için indirecek olan arkadaşlarımız için boşuna 1-2 gblik işletim sistemlerini araya sokmak istemedim. Fakat bu sistemlere yazılıma ihtiyacı olduğunu düşünen dostlarım için de bağlantı fikri aklıma geldi. Şansıma bayağı hoş oldu. Sizlere de büyük kullanım kolaylığı sağlar diye düşünüyorum. En azından bayağı bir seçenek oluştu.

1-2 konuda aklınızda sorular olacak onları buradan cevaplayacak ve açıklayacağım beyler. Geniş soluklu bir şey düşünüyorum. Bu programların neredeyse %98 i ni denedim ve şu ana kadar bilgisayar yavaşlaması dahi başıma hiç bir şey gelmedi. Ayriyeten kullandığım programların hepsini sağdan soldan full olsun diye virüs yeme riskini göze almadım. Pakette programların neredeyse hepsi resmi sitelerinden indirilmiştir. O bakımdan içiniz rahat olsun.

Diğer bir mesele ise "başlık". Başlıkta ustasından dememin tek sebebi bana karşı rahatça güven duyabilmenizi sağlamaktı. Yoksa zaten mütevazi bir herifimdir. Övünce utanırım felan. Her neyse yani bunda asıl amacım değerli dostlar, bu paketi indirip adam akıllı değerlendirdiğinizde eskiden gizli sanarmışım kendimi diyebilmeniz. Yani farkı görmeniz. Boş şeyler değil bunlar.

0wZgK9H.png

Sorun-Cevap::

Buralar şu anda dutluk ilerde belki bir konut dikeriz.

0wZgK9H.png

VirusTotal::

128 mb sınırı olduğu için 2 part olarak totale attım arkadaşlar.

1.part

5/54 Total

1.partta bir tek combofix virüs olarak algılanıyor. İsteyen onu da başka bir siteden indirebilir. Büyük ihtimalle gine virüs der sanırım bat sistemi ile çalıştığı için. Ve sistem dosyalarında değişikliğe yol açabildiği için.

2.part

2/48

Virus total Tor-Browser portable olduğu için sanırım virüs olarak algılamış. Fakat program bizzat tor-project yani resmi sitesinden indirildi. Haberiniz olsun yani kıllancak varsa kaldırsın. Kendi kursun durum aynı olur ama söyleyim.

(bu arada ikisi de şifrelenmemiş iken tarandı.)

0wZgK9H.png

Paket Bilgileri::
m5AkRP.png

Boyutu: 133 megabyte
Versiyon: ilk versiyonudur.
Ücreti: ücretsiz.
Yayınlanma Tarihi: [14.11.2015]

Öneren: KoyuAdam

0wZgK9H.png

Şu an için güncel Linkler::
mediafire.png
0wZgK9H.png

Emek::

2 haftadır bu konu üzerinde çalışıyorum. 7 saattir açıklama giriyorum. Çalanı alıntı yapanı ödünç alanı hem bu dünyada hem öteki dünya parçalar, boğar, böbreklerini deşer, her türlü çin işkencesini üzerinde denerim.

İndir kaç da yapılmasın lütfen. İndiren ve faydalanan arkadaşlar bu kadar emeğe en azından bir teşekkür bir post sallasın ben de görüp sevineyim diyeyim ki millet ne güzel faydalanıyor iyi iş çıkardın koyu. Çok gevezelik yaptık sağlıcakla kalın :)
[/SIZE]

RAR ŞİFRE : turkhackteam.org-koyu

Son düzenleme:

Hebia

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
393
0
system32
Teşekkür ederim. Yararlanalım bakalım. :RpS_thumbup:

Şifre nedir ?

Son düzenleme:
7 Kas 2015
141
0
Türkiye.
Eline ağzına sağlık ama wp ve Joomla hacklerken bu kadar güvenlik çok :D gerçekten çok iyi konu ben kaliteli linuxa cryber ghost kurdum silemedim yani kaldıramadim nasıl kaldırcm

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Eline ağzına sağlık ama wp ve Joomla hacklerken bu kadar güvenlik çok :D gerçekten çok iyi konu ben kaliteli linuxa cryber ghost kurdum silemedim yani kaldıramadim nasıl kaldırcm

sudo apt-get remove "programın adı"

deneyince olmuyor mu?

edit: haklısın wp, joomla için pek bir şey değil. bunlar zaten biraz daha büyük oynayanlar için. Yani işin içine parayı sokanlar için.. İşin içine para girdi mi kan da girer. Ona göre de önlem almak lazım yani.

7 Kas 2015
141
0
Türkiye.
sudo apt-get remove "programın adı"

deneyince olmuyor mu?

edit: haklısın wp, joomla için pek bir şey değil. bunlar zaten biraz daha büyük oynayanlar için. Yani işin içine parayı sokanlar için.. İşin içine para girdi mi kan da girer. Ona göre de önlem almak lazım yani.

Olmadı ben elle indirip exeyi kurdum açılmadı şimdi ise silemiyorum

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Abi o kadar emek vermisin vallah içreik de güzel Okeans abide aynı bunu gibi yapmıştı (sakın yanlış anlama) elerine sağlık

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Ellerine sağlık kardeşim yararlı

Emeğine Sağlık Dostum :)

Çok saol teşekkürler

Eline emeğine sağlık.

Abi o kadar emek vermisin vallah içreik de güzel Okeans abide aynı bunu gibi yapmıştı (sakın yanlış anlama) elerine sağlık

Eline sağlık usta yararlı bir konu!

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar çok mutlu ettiniz beni :)

daha öncede paylaşıldı okeans tarafından

Derken? Bu konuda tek bir programı dahi alıntı yapmadım dostum. Farkındaysan okeans'ın paketiyle tamamen alakasız. İndirip görmeden yorum yapma lütfen. 2 haftalık emeğim var bu pakette böyle hemen çamur at kaç olmuyor. Adam akıllı indir dene sonra yapcaksan yorumunu yap.

edit: daha önce diğer pakete dalgınlıktan dikkat etmediğim için başlıkta benzerlik olmuş başlıklar isterse tıpatıp aynı olsun paketler tamamen farklıdır emin olun güvenebilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.