Sıfırdan Kurumsal Kimlik Eğitimi | Adobe Illustrator 2022 CC

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !

Adobe Illustrator 2022 ile kurumsal kimlik tasarımı nedir ve nasıl yapılır bunlara değindiğim bu videoda antetli kağıt nasıl yapılır, kartvizit nasıl tasarlanır?
Kurumsal bloknot ve diplomat zarf nasıl tasarlanılmalı ve olmalıdır bunlara değindim.
Sizde nasıl kurumsal kimlik tasarlanacağını görmek için videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Keyifle seyirler :)

olilaraT

Katılımcı Üye
7 May 2022
268
234
Detaylı Anlatmışsın Bilmeyenler İçin Faydalı İçerik Eline Emeğine Sağlık

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
302
218
localhost

Adobe Illustrator 2022 ile kurumsal kimlik tasarımı nedir ve nasıl yapılır bunlara değindiğim bu videoda antetli kağıt nasıl yapılır, kartvizit nasıl tasarlanır?
Kurumsal bloknot ve diplomat zarf nasıl tasarlanılmalı ve olmalıdır bunlara değindim.
Sizde nasıl kurumsal kimlik tasarlanacağını görmek için videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Keyifle seyirler :)
eline sağlık hocam

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28

Ellerine saglik

'DarkNight

Üye
8 Haz 2022
214
203

Eline sağlık hoş bir konu olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.