Şifre Bulma Exploiti

akkral

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
255
0
24
İstanbul
Site Hacklemek istiyorsanız buraya gelin en yararlı exploitleri veriyorum hepsi ayrı tür için kullanılır lütfen teşekkür butonuna basarsanız sevinirim yapıtığınız işlerden ben sorumlu değilim

Site Kullanıcı adı Bulma : inurl:/profile.php?lookup=1
intext:"root:x:0:0:root:/root:/bin/bash" inurl:*=/etc/passwd

Site Şifreleri Bulma:
inurl:"wp-license.php?file=../..//wp-config"
inurl:wp-config.bak

Hassa veya gizli dosyalar:
inurl:"q=user/password"

İyi forumlar bunlarla güzel site hacklenir

Moderatör tarafında düzenlendi:

MEMO_baba

Uzman üye
6 Kas 2009
1,017
28
Hocam videolu anlatım konuyu güzelleştirebilirdi.Ben bundan bişey anlamadım yazılı anlatım,resim,video tercihinde bulunursanız bir dahaki sefere daha iyi olabilir.İyi forumlar.

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Konu başlığıyla içerik çok uzak. Sırf konu olsun diye açılmış. Görsellik yok. Dorklar alıntı. En azından dorkların lfi açığında kullanıldığını verebilirdiniz. Veyahut hassas dosya gibi bir tabir kullanmak yerine username ve password dosyaları diyebilirdiniz. Arkadaşlarımız daha iyi anlardı.

akkral

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
255
0
24
İstanbul
Konu başlığıyla içerik çok uzak. Sırf konu olsun diye açılmış. Görsellik yok. Dorklar alıntı. En azından dorkların lfi açığında kullanıldığını verebilirdiniz. Veyahut hassas dosya gibi bir tabir kullanmak yerine username ve password dosyaları diyebilirdiniz. Arkadaşlarımız daha iyi anlardı.
Senin açtığın konu varmı bu konular hakkında site hacklemek için kullanılır ama teşekkür ederim
Katılıyorum. Ama eline sağlık emek vermişsin.
Teşekkür ederim
dostum bunları google olarakmı aratıyoruz
Evet dostum
Teşekkür ederim

Eline saglık yenikanlar için işe yarayabilir.
Teşekkür ederim

Katılıyorum video ile harika olur.Eline sağlık
evet haklısın onu yapıcam merak etme tekrar teşekkür ederim bilgin için

Nazdravia

Yeni üye
8 Ocak 2017
12
0
Gotham
Merhaba beyler bu işlere yeni yeni başlıyorum. Bunlar ne işe yarıyor. Kısaca bi anlatabilecek olan var mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.